ya


Копа Америка 2019. "B" гуруҳи: тўлиқ таркиблар

11.06.2019 14:42    



Яқинлашиб келаётган Копа Америка 2019 мусобақаси учун терма жамоаларнинг барча таркиблари аниқ бўлиб улгурди.

Аргентина терма жамоаси

Дарвозабонлар: Агустин Марчесин ("Америка", Мексика), Франко Армани ("Ривер Плейт"), Эстебан Адрада ("Бока Хуниорс"); 

Ҳимоячилар: Николас Отаменди ("Манчестер Сити", Англия), Хуан Фойт ("Тоттенхэм", Англия), Рамиро Фунес Мори ("Вильярреал", Испания), Херман Песселья ("Фиорентина", Италия), Николас Тальяфико ("Аякс", Голландия), Маркос Акунья ("Спортинг", Португалия), Мильтон Каско ("Ривер Плейт"), Ренцо Саравия ("Расинг"); 

Ярим ҳимоячилар: Анхель Ди Мария, Леандро Паредес (иккиси ҳам – ПСЖ, Франция), Жовани Ло Чельсо ("Бетис", Испания), Роберто Перейра ("Уотфорд", Англия), Родриго Де Пауль ("Удинезе", Италия), Гвидо Писарро ("Тигрес", Мексика), Гвидо Родригес ("Америка", Мексика); 

Ҳужумчилар: Лионель Месси ("Барселона", Испания), Серхио Агуэро ("Манчестер Сити", Англия), Пауло Дибала ("Ювентус", Италия), Лаутаро Мартинес ("Интер", Италия), Матиас Суарес ("Ривер Плейт");

Колумбия терма жамоаси

Дарвозабонлар: Давид Оспина ("Наполи", Италия), Камило Варгас ("Депортиво Кали"), Альваро Монтеро ("Депортес Толима"); 

Ҳимоячилар: Давинсон Санчес ("Тоттенхэм", Англия), Йерри Мина ("Эвертон", Англия), Сантьяго Ариас ("Атлетико", Испания), Кристиан Сапата ("Милан", Италия), Кристиан Борха ("Спортинг", Португалия), Жон Лукуми ("Генк", Бельгия), Стефан Медина ("Монтеррей", Мексика), Вильям Тесильо ("Леон", Мексика); 

Ярим ҳимоячилар: Хуан Куадрадо ("Ювентус", Италия), Хамес Родригес ("Бавария", Германия), Жефферсон Лерма ("Борнмут", Англия), Густаво Куэльяр ("Фламенго", Бразилия), Эдвин Кардона ("Пачука", Мексика), Матеус Урибе ("Америка", Мексика), Вильмар Барриос ("Зенит", Россия); 

Ҳужумчилар: Радамель Фалькао ("Монако", Франция), Луис Муриэль ("Фиорентина", Италия), Дуван Сапата ("Аталанта", Италия), Рохер Мартинес ("Америка", Мексика), Луис Диас ("Хуниор");

Парагвай терма жамоаси

Дарвозабонлар: Антони Сильва ("Уракан", Аргентина), Хуниор Фернандес ("Ботафого", Бразилия), Альфредо Агилар ("Олимпия"); 

Ҳимоячилар: Фабиан Бальбуэна ("Вест Хэм", Англия), Густаво Гомес ("Палмейрас", Бразилия), Хуниор Алонсо ("Бока Хуниорс", Аргентина), Бруно Вальдес ("Америка", Мексика), Хуан Эскобар, Сантьяго Арсамендия (иккиси ҳам – "Серро Портеньо"), Иван Пирис ("Либертад"), Иван Торрес ("Олимпия"); 

Ярим ҳимоячилар: Мигель Альмирон ("Ньюкасл", Англия), Эрнан Перес ("Эспаньол", Испания), Матиас Рохас ("Дефенса ва Хустисия", Аргентина), Сельсо Ортис ("Монтеррей", Мексика), Хуан Родриго Рохас, Ричард Ортис (иккиси ҳам – "Олимпия"); 

Ҳужумчилар: Федерико Сантандер ("Болонья", Италия), Дерлис Гонсалес ("Сантос", Бразилия), Сесилио Домингес ("Индепендьенте", Аргентина), Хуан Итурбе ("Пумас", Мексика), Оскар Ромеро ("Шанхай Шеньхуа", Хитой), Оскар Кардосо ("Либертад");

Қатар терма жамоаси

Дарвозабонлар: Саад Ал-Шееб ("Ал-Садд"), Юсуф Хассан ("Ал-Гарафа"), Мохаммер Ал-Бакри ("Ал-Хор"); 

Ҳимоячилар: Абдулкарим Хассан, Хамид Исмоил, Ро-Ро, Тарек Салмон (ҳаммаси – "Ал-Садд"), Алмахди Али Мухтар, Тамим Ал-Муаза (ҳаммаси – "Ал-Гарафа"), Ассим Мадибо, Бассам Ал-Рави ("Ал-Духаил"); 

Ярим ҳимоячилар: Карим Будиаф, Али Афиф, Абдулла Ал-Ахрак (ҳаммаси – "Ал-Духаил"), Буалем Хухи, Салим Ал-Хажри (ҳаммаси – "Ал-Садд"), Абдулазиз Хатем ("Ал-Гарафа"), Ахмад Фатехи ("Ал-Араби"), Ахмад Моеин ("Қатар"); 

Ҳужумчилар: Хассан Ал-Хайдос, Акрам Афиф (ҳаммаси – "Ал-Садд"), Ахмед Алааэлдин ("Ал-Гарафа"), Алмоез Али ("Ал-Духаил");



Дўстларга юборинг: 


Долзарб хабарлар

select

ТУРНИР ЖАДВАЛИ


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 ПСЖ 2 4-0 6
2 Брюгге 2 2-2 2
3 Галатасарой 2 0-1 1
4 Реал Мадрид 2 2-5 1

B - Гурух

1 Бавария 2 10-2 6
2 Црвена Звезда 2 3-4 3
3 Олимпиакос 2 3-5 1
4 Тоттенҳэм 2 4-9 1

C - Гурух

1 Манчестер Сити 2 5-0 6
2 Динамо Загреб 2 4-2 3
3 Шахтёр 2 2-4 3
4 Аталанта 2 1-6 0

D - Гурух

1 Атлетико 2 4-2 4
2 Ювентус 2 4-2 4
3 Локомотив 2 2-3 3
4 Байер 2 1-4 0

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 БАА 3 4-2 5
2 Баҳрайн 3 2-2 4
3 Таиланд 3 3-5 4
4 Ҳиндистон 3 4-4 3

B - Гурух

1 Иордания 3 3-0 7
2 Австралия 3 6-3 6
3 Фаластин 3 0-3 2
4 Сурия 3 2-5 1

C - Гурух

1 Жанубий Корея 3 4-0 9
2 Хитой 3 5-3 6
3 Қирғизистон 3 4-4 3
4 Филиппин 3 1-7 0

D - Гурух

1 Эрон 3 7-0 7
2 Ироқ 3 6-2 7
3 Вьетнам 3 4-5 3
4 Яман 3 0-10 0

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Севилья 2 4-0 6
2 Дюделанж 2 5-7 3
3 Қорабоғ 2 4-4 3
4 АПОЭЛ 2 3-5 0

B - Гурух

1 Динамо Киев 2 1-0 4
2 Копенгаген 2 2-1 4
3 Лугано 2 0-1 1
4 Мальмё 2 1-2 1

C - Гурух

1 Хетафе 2 3-1 6
2 Базель 2 7-2 4
3 Трабзонспор 2 2-3 1
4 Краснодар 2 1-7 0

D - Гурух

1 ПСВ 2 7-3 6
2 ЛАСК 2 2-2 3
3 Спортинг 2 4-4 3
4 Русенборг 2 1-5 0

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Зоб Оҳан 6 10-5 12
2 Ан-Наср (СА) 6 11-7 10
3 Аз-Заураъ 6 14-9 8
4 Ал-Васл 6 4-18 3

B - Гурух

1 Ал-Ваҳда 6 14-9 13
2 Ал-Иттиҳод 6 13-9 11
3 Локомотив 6 10-11 7
4 Ар-Райян 6 9-17 3

C - Гурух

1 Ал-Ҳилол 6 10-5 13
2 Дуҳайл 6 11-8 9
3 Истиқлол 6 6-8 8
4 Ал-Айн 6 4-10 2

D - Гурух

1 Ас-Садд 6 7-8 10
2 Ал-Аҳли (СА) 6 7-7 9
3 Пахтакор 6 7-7 8
4 Персеполис 6 6-5 7

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Ливерпуль 8 24
2 Манчестер Сити 8 16
3 Кристал Пэлас 8 16
4 Арсенал 8 15
5 Лестер 8 14
6 Челси 8 14
7 Бёрнли 8 12
8 Вест Хэм 8 12
9 Тоттенҳэм 8 11
10 Борнмут 8 11
11 Ман. Юнайтед 8 9
12 Брайтон 8 9
13 Шеффилд Юнайтед 8 9
14 Вулверҳэмптон 8 9
15 Ньюкасл 8 8
16 Астон Вилла 8 8
17 Эвертон 8 7
18 Саутгемптон 8 7
19 Норвич Сити 8 6
20 Уотфорд 8 3

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Реал Мадрид 8 18
2 Барселона 8 16
3 Атлетико 8 15
4 Гранада 8 14
5 Реал Сосьедад 8 13
6 Севилья 8 13
7 Атлетик Бильбао 8 12
8 Валенсия 8 12
9 Вильярреал 8 11
10 Леванте 8 11
11 Осасуна 8 11
12 Вальядолид 8 10
13 Хетафе 8 10
14 Бетис 8 9
15 Сельта 8 9
16 Эйбар 8 9
17 Алавес 8 8
18 Мальорка 8 7
19 Эспаньол 8 5
20 Леганес 8 2

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Ювентус 7 19
2 Интер 7 18
3 Аталанта 7 16
4 Наполи 7 13
5 Рома 7 12
6 Фиорентина 7 11
7 Кальяри 7 11
8 Лацио 7 11
9 Торино 7 10
10 Парма 7 9
11 Болонья 7 9
12 Верона 7 9
13 Милан 7 9
14 Удинезе 7 7
15 Брешиа 6 6
16 Сассуоло 6 6
17 Лечче 7 6
18 СПАЛ 7 6
19 Дженоа 7 5
20 Сампдория 7 3

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Боруссия М 7 16
2 Вольфсбург 7 15
3 Фрайбург 7 14
4 Шальке 7 14
5 РБ Лейпциг 7 14
6 Бавария 7 14
7 Байер 7 14
8 Боруссия Д 7 12
9 Айнтрахт Франкфурт 7 11
10 Герта 7 10
11 Хоффенхайм 7 8
12 Вердер 7 8
13 Майнц 7 6
14 Аугсбург 7 5
15 Фортуна Дюссельдорф 7 4
16 Кёльн 7 4
17 Унион Берлин 7 4
18 Падерборн 07 7 1

# Жамоа Ў Т-Н О
1 ПСЖ 9 21
2 Нант 9 19
3 Анже 9 16
4 Лилль 9 15
5 Бордо 9 15
6 Реймс 9 14
7 Монпелье 9 14
8 Ницца 9 13
9 Марсель 9 13
10 Ренн 9 12
11 Сент-Этьен 9 11
12 Брест 9 11
13 Амьен 9 11
14 Лион 9 9
15 Тулуза 9 9
16 Страсбур 9 9
17 Монако 9 9
18 Ним 9 9
19 Метц 9 8
20 Дижон 9 8

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Ростов 12 26
2 Краснодар 12 26
3 Зенит 12 26
4 Локомотив Москва 12 26
5 ЦСКА Москва 12 25
6 Уфа 12 15
7 Рубин 12 14
8 Спартак 12 14
9 Урал 12 14
10 Крылья Советов 12 14
11 Оренбург 12 14
12 Арсенал Тула 12 14
13 Ахмат 12 12
14 ПФК Сочи 12 12
15 Динамо Москва 12 10
16 Тамбов 12 8
17 0


ДОЛЗАРБ ЎЙИНЛАР АНОНСИ +2 СОАТ

Ницца - ПСЖ
18 октября в 21:45
Манчестер Юнайтед - Ливерпуль
19 октября в 17:00
Ювентус - Локомотив
22 октября в 22:00
РБ Лейпциг - Зенит
23 октября в 19:55
Аякс - Челси
23 октября в 19:55
Интер - Боруссия Д
23 октября в 22:00
Бенфика - Лион
23 октября в 22:00
Ливерпуль - Тоттенхэм
26 октября в 17:00
Барселона - Реал Мадрид
27 октября в 18:00
Рома - Милан
27 октября в 20:00
Эвертон - Тоттенхэм
2 ноября в 18:00
Милан - Лацио
3 ноября в 20:00
Рома - Наполи
3 ноября в 22:45
Зенит - РБ Лейпциг
5 ноября в 20:55
Боруссия Д - Интер
5 ноября в 23:00
Челси - Аякс
5 ноября в 23:00
Лион - Бенфика
5 ноября в 23:00
Бавария - Боруссия Д
8 ноября в 17:30
Ливерпуль - Манчестер Сити
9 ноября в 18:00
Ювентус - Милан
10 ноября в 22:45