ya


А Про-лига. 10-тур ўйинлари бўлиб ўтди

12.06.2019 18:42    





Бугун А Про-лигада 10-тур учрашувлари бўлиб ўтди.




10-тур — 12 июнь

18:00 Шўртан - Нефтчи 4:1
Ҳакамлар:
Э. Турсунов, О. Қосимов, Ҳ. Музаффаров.
Назоратчи: А. Клепиков.
Комиссар: С. Қудратуллаев.

Голлар: Шерзод Темиров 3, - 1:0. Шерзод Темиров 29, - 2:0. Шерзод Темиров 31, - 3:0. Самандар Шодмонов 54, - 4:0. Алишер Абдувоҳидов 88 пенальти, - 4:1. 

“Шўртан”: 1. Акмал Раҳимов, 3. Хасанбой Эргашев, 5. Суннатилло Мамадалиев, 6. Холмурод Холмуродов, 7. Олимжон Каримов, 8. Сирожиддин Раҳматуллаев, 10. Маъруфхон Муродов, 14. Акром Баҳромов, 17. Юсуф Бўриев, 18. Самандар Шодмонов, 28. Шерзод Темиров.
Захира: 1. Ботир Носиров, 15. Алвеш Муродуллаев, 20. Шаҳзод Хурсанов, 21. Ислом Бойсариев, 22. Фарҳод Номозов, 26. Қаҳрамон Баҳодиров, 29. Мирмуҳсин Сатторов.

“Нефтчи”: 16.Хуршид Муҳаммадов, 2. Асилбек Ғойибжонов, 4.Шодиёр Ҳожиматов, 7. Исломжон Тошпўлатов, 10.Хуршид Асқаралиев, 11. Ҳамидулло Абдуҳамидов, 13. Жамшид Қобулов, 14. Абдужалил Маназаров, 15. Миржамол Неъматов, 17. Илҳомжон Ваҳобов. 19. Алишер Абдувоҳидов,
Захира: 1.Расул Абдумўминов, 20. Дилёрбек Эрматов, 23.Шаҳзодбек Усманов. 32. Дониёр Мадаминов, 25.Азизбек Мухторов



18:30 Хоразм – Машъал 3:4
Ҳакамлар:
И. Ибрагимов, Б. Канназаров, Д. Искандеров.
Назоратчи: М. Исмоилов.
Комиссар: Д. Имомхўжаев.

Голлар: Мирас Карлибаев 6, - 1:0. Маъруф Жумаев 35, - 1:1. Сарвар Жуманиёзов 51, - 2:1. Аҳрор Иноятов 60, - 2:2. Сирожиддин Қўзиев 72 пенальти, - 2:3. Жасур Отажонов 90+2, - 3:3. 

"Хоразм": 35. Ғайрат Ўдаев, 2. Жасур Отажонов, 3. Равшан Султонов, 4. Темур Бекчанов, 10. Сирож Рўзметов, 13. Сарвар Жуманиёзов, 14. Миржалол Қурбонов, 15. Дадахон Юсупов, 16. Рафик Каримов, 29. Мирас Карлибоев, 30. Айбек Нурбоев.
Захира: 1. Элдор Шуҳратбеков, 8. Неъмат Мадаминов, 9. Ҳабибулло Матёқубов, 11. Темур Машарипов, 28. Ербол Сейтназаров, 39. Лазиз Убайдуллаев.

“Машъал”: 35. Достон Тўхтабоев, 2. Зафарбек Акрамов, 7. Турсунмурод Ҳамдамов, 15. Муҳаммад Алиқулов, 18. Ойбек Жўраев, 21. Маъруф Жумаев, 22. Сирожиддин Қўзиев, 23. Шокир Йўлдошев, 45. Самандар Шукуруллаев, 55. Элбек Отақулов, 66. Жаҳонгир Қурбонбоев.
Захира: 1. Раҳимжон Абдуқодиров, 8. Аҳроржон Иноятов, 9. Муҳаммадқодир Раҳимберганов, 10. Баҳодир Муртазоев, 17. Санжар Зокиров, 25. Дониёр Умаров,
77. Муҳриддин Шамсиддинов.


Истиқлол – Шердор +:- ("Шердор"га техник мағлубият)

Оқ-тепа – Ифтихор +:- ("Ифтихор"га техник мағлубият)




Дўстларга юборинг: 


Долзарб хабарлар

select

ТУРНИР ЖАДВАЛИ


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Брюгге 0 0-0 0
2 Галатасарой 0 0-0 0
3 ПСЖ 0 0-0 0
4 Реал Мадрид 0 0-0 0

B - Гурух

1 Бавария 0 0-0 0
2 Олимпиакос 0 0-0 0
3 Тоттенҳэм 0 0-0 0
4 Црвена Звезда 0 0-0 0

C - Гурух

1 Аталанта 0 0-0 0
2 Динамо Загреб 0 0-0 0
3 Манчестер Сити 0 0-0 0
4 Шахтёр 0 0-0 0

D - Гурух

1 Атлетико 0 0-0 0
2 Байер 0 0-0 0
3 Локомотив 0 0-0 0
4 Ювентус 0 0-0 0

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 БАА 3 4-2 5
2 Баҳрайн 3 2-2 4
3 Таиланд 3 3-5 4
4 Ҳиндистон 3 4-4 3

B - Гурух

1 Иордания 3 3-0 7
2 Австралия 3 6-3 6
3 Фаластин 3 0-3 2
4 Сурия 3 2-5 1

C - Гурух

1 Жанубий Корея 3 4-0 9
2 Хитой 3 5-3 6
3 Қирғизистон 3 4-4 3
4 Филиппин 3 1-7 0

D - Гурух

1 Эрон 3 7-0 7
2 Ироқ 3 6-2 7
3 Вьетнам 3 4-5 3
4 Яман 3 0-10 0

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Байер 6 16-9 13
2 Цюрих 6 7-6 10
3 АЕК Ларнака 6 6-12 5
4 Лудогорец 6 5-7 4

B - Гурух

1 Зальцбург 6 17-6 18
2 Селтик 6 6-8 9
3 Лейпциг 6 9-8 7
4 Русенборг 6 4-14 1

C - Гурух

1 Зенит 6 6-5 11
2 Славия 6 4-3 10
3 Бордо 6 6-6 7
4 Копенгаген 6 3-5 5

D - Гурух

1 Динамо Загреб 6 11-3 14
2 Фенербахче 6 7-7 8
3 Спартак Трнава 6 4-7 7
4 Андерлехт 6 2-7 3

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Зоб Оҳан 6 10-5 12
2 Ан-Наср (СА) 6 11-7 10
3 Аз-Заураъ 6 14-9 8
4 Ал-Васл 6 4-18 3

B - Гурух

1 Ал-Ваҳда 6 14-9 13
2 Ал-Иттиҳод 6 13-9 11
3 Локомотив 6 10-11 7
4 Ар-Райян 6 9-17 3

C - Гурух

1 Ал-Ҳилол 6 10-5 13
2 Дуҳайл 6 11-8 9
3 Истиқлол 6 6-8 8
4 Ал-Айн 6 4-10 2

D - Гурух

1 Ас-Садд 6 7-8 10
2 Ал-Аҳли (СА) 6 7-7 9
3 Пахтакор 6 7-7 8
4 Персеполис 6 6-5 7

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Ливерпуль 5 15
2 Манчестер Сити 6 13
3 Лестер 6 11
4 Борнмут 6 10
5 Ман. Юнайтед 5 8
6 Бёрнли 6 8
7 Тоттенҳэм 6 8
8 Арсенал 5 8
9 Шеффилд Юнайтед 6 8
10 Челси 5 8
11 Вест Хэм 5 8
12 Кристал Пэлас 5 7
13 Эвертон 6 7
14 Саутгемптон 6 7
15 Брайтон 6 6
16 Норвич Сити 6 6
17 Ньюкасл 6 5
18 Астон Вилла 5 4
19 Вулверҳэмптон 5 3
20 Уотфорд 6 2

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Атлетико 5 10
2 Гранада 5 10
3 Севилья 4 10
4 Атлетик Бильбао 4 8
5 Вильярреал 5 8
6 Реал Мадрид 4 8
7 Барселона 5 7
8 Леванте 5 7
9 Осасуна 5 7
10 Реал Сосьедад 4 7
11 Алавес 4 5
12 Бетис 5 5
13 Вальядолид 5 5
14 Сельта 5 5
15 Валенсия 4 4
16 Мальорка 4 4
17 Эспаньол 4 4
18 Хетафе 4 3
19 Эйбар 5 2
20 Леганес 4 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Интер 4 12
2 Ювентус 4 10
3 Болонья 3 7
4 Наполи 3 6
5 Аталанта 3 6
6 Брешиа 4 6
7 Кальяри 4 6
8 Торино 3 6
9 Милан 4 6
10 Рома 3 5
11 Дженоа 4 4
12 Лацио 3 4
13 Верона 4 4
14 Парма 3 3
15 Удинезе 4 3
16 Сассуоло 3 3
17 Лечче 3 3
18 СПАЛ 3 3
19 Фиорентина 3 1
20 Сампдория 3 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 РБ Лейпциг 5 13
2 Бавария 5 11
3 Фрайбург 5 10
4 Шальке 5 10
5 Байер 5 10
6 Боруссия Д 4 9
7 Вольфсбург 4 8
8 Боруссия М 4 7
9 Айнтрахт Франкфурт 4 6
10 Вердер 5 6
11 Аугсбург 5 5
12 Фортуна Дюссельдорф 4 4
13 Хоффенхайм 4 4
14 Герта 5 4
15 Унион Берлин 5 4
16 Майнц 5 3
17 Кёльн 5 3
18 Падерборн 07 5 1

# Жамоа Ў Т-Н О
1 ПСЖ 5 12
2 Ницца 6 12
3 Марсель 6 11
4 Ренн 5 10
5 Нант 6 10
6 Анже 5 9
7 Лилль 5 9
8 Бордо 6 9
9 Лион 5 8
10 Реймс 6 8
11 Тулуза 6 8
12 Монпелье 6 8
13 Ним 6 8
14 Брест 6 7
15 Амьен 6 7
16 Страсбур 6 6
17 Сент-Этьен 5 5
18 Метц 6 4
19 Монако 6 3
20 Дижон 6 1

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Зенит 10 23
2 Ростов 10 20
3 Краснодар 9 20
4 ЦСКА Москва 9 19
5 Локомотив Москва 9 17
6 Спартак 10 14
7 Уфа 10 14
8 Урал 9 13
9 Арсенал Тула 9 13
10 Рубин 10 10
11 Динамо Москва 9 10
12 Ахмат 10 9
13 Крылья Советов 10 8
14 Оренбург 9 8
15 Тамбов 10 8
16 ПФК Сочи 9 6
17 0



ДОЛЗАРБ ЎЙИНЛАР АНОНСИ +2 СОАТ

Лацио - Парма
22 сентября в 21:45
Лион - ПСЖ
22 сентября в 22:00
Севилья - Реал Мадрид
22 сентября в 22:00
Порту - Санта-Клара
22 сентября в 22:30
Спортинг - Фамаликан
23 сентября в 23:00
Брешиа - Ювентус
24 сентября в 22:00
Барселона - Вильярреал
24 сентября в 22:00
Монако - Ницца
24 сентября в 22:00
Мальорка - Атлетико М
25 сентября в 20:00
ПСЖ - Реймс
25 сентября в 22:00
Интер - Лацио
25 сентября в 22:00
Наполи - Кальяри
25 сентября в 22:00
РБ Лейпциг - Шальке 04
28 сентября в 16:30
Атлетико М - Реал Мадрид
29 сентября в 18:00
Эвертон - Манчестер Сити
29 сентября в 18:30
Манчестер Юнайтед - Арсенал
30 сентября в 22:00
Барселона - Севилья
6 октября в 18:00
Интер - Ювентус
6 октября в 21:45
Манчестер Юнайтед - Ливерпуль
19 октября в 17:00
Ницца - ПСЖ
19 октября в 21:00