ya


Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси Тошкентда йиғин ўтказади

06.07.2019 12:00    





Жорий йилнинг ноябрь ойида U-19 Осиё Чемпионати-2020 саралаш баҳслари ўтказилади.

Саудия Арабистони мезбонлик қиладиган саралаш баҳсларига тайёргарлик олиб бораётган Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси пойтахтимизда йиғин ўтказади.

Отабек Ғуломхўжаев бошчилигидаги Ўзбекистон ёшлар терма жамоаси 8-18 июль кунлари Тошкентда йиғин ташкил этади. Бош мураббий терма жамоа ўзагини шакллантириш ва терма жамоага номзод футболчилар ҳаракатларини кўздан кечириш мақсадида ушбу йиғинга жами 30 нафар футболчи чақиришга қарор қилди. Йиғин мобайнида 3 та назорат учрашуви ўтказилиши ҳам кўзда тутилган.

Тошкентда бўладиган ўқув-машғулот йиғинига чақирилган футболчилар рўйхати:

Ф.И.О.

Туғилган йили

Амплуа

Жамоа

Мўминмирзо Қодиров

2002

Дарвозабон

Бунёдкор 

Ислом Абдуллахонов

2001

Дарвозабон

Навбаҳор

Амал Шавкетов

2001

Дарвозабон

FC Brooke House

Достон Турсунов

2001

Ҳимоячи

Пахтакор

Шохжаҳон Султонмуродов

2001

Ҳимоячи

Пахтакор

Саидазамат Мирсаидов

2001

Ҳимоячи

Пахтакор

Алибек Давронов

2002

Ҳимоячи

Насаф

Элдор Бегимов

2001

Ҳимоячи

АГМК

Аслиддин Тоштемиров

2001

Ҳимоячи

Турон

Бобур Сабиров

2001

Ҳужумчи

Локомотив

Мироншох Сатторов

2002

Ярим ҳимоячи

Бунёдкор

Иброҳим Ибрагимов

2001

Ярим ҳимоячи

Бунёдкор

Даврон Анваров

2001

Ярим ҳимоячи

Металлург

Абдуллоҳ Ғайбуллоев

2001

Ярим ҳимоячи

Металлург

Бехзод Шамсиев

2001

Ярим ҳимоячи

Пахтакор

Улуғбек Акназаров

2001

Ярим ҳимоячи

Навбаҳор

Хусаин Норчаев

2002

Ярим ҳимоячи

Насаф

Муҳаммадазиз Иброҳимов

2001

Ярим ҳимоячи

Андижон

Абдурауф Бўриев

2002

Ярим ҳимоячи

Бунёдкор

Отабек Жўрақўзиев

2002

Ярим ҳимоячи

Бунёдкор

Бўронбек Мирзасалимов

2002

Ҳужумчи

Бунёдкор

Асилбек Қаюмов

2002

Ҳужумчи

Турон

Абдулазиз Абдусаломов

2001

Ҳужумчи

Пахтакор

Миржалол Мирзаев

2001

Ҳужумчи

Пахтакор

Асилбек Обидов

2001

Ҳужумчи

Сўғдиёна

Музаффар Олимжонов

2001

Ҳужумчи

Бунёдкор


Захира

Хуршид Убайдуллаев

2002

Ҳимоячи

Бунёдкор

Диёр Холматов

2002

Ярим ҳимоячи

Пахтакор

Алишер Одилов

2001

Ҳужумчи

Пахтакор

СуннатҲамиджонов

2001

Ҳимоячи

Пахтакор




Дўстларга юборинг: 


Долзарб хабарлар

select

ТУРНИР ЖАДВАЛИ


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О

B - Гурух

C - Гурух

D - Гурух


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 БАА 3 4-2 5
2 Баҳрайн 3 2-2 4
3 Таиланд 3 3-5 4
4 Ҳиндистон 3 4-4 3

B - Гурух

1 Иордания 3 3-0 7
2 Австралия 3 6-3 6
3 Фаластин 3 0-3 2
4 Сурия 3 2-5 1

C - Гурух

1 Жанубий Корея 3 4-0 9
2 Хитой 3 5-3 6
3 Қирғизистон 3 4-4 3
4 Филиппин 3 1-7 0

D - Гурух

1 Эрон 3 7-0 7
2 Ироқ 3 6-2 7
3 Вьетнам 3 4-5 3
4 Яман 3 0-10 0

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Байер 6 16-9 13
2 Цюрих 6 7-6 10
3 АЕК Ларнака 6 6-12 5
4 Лудогорец 6 5-7 4

B - Гурух

1 Зальцбург 6 17-6 18
2 Селтик 6 6-8 9
3 Лейпциг 6 9-8 7
4 Русенборг 6 4-14 1

C - Гурух

1 Зенит 6 6-5 11
2 Славия 6 4-3 10
3 Бордо 6 6-6 7
4 Копенгаген 6 3-5 5

D - Гурух

1 Динамо Загреб 6 11-3 14
2 Фенербахче 6 7-7 8
3 Спартак Трнава 6 4-7 7
4 Андерлехт 6 2-7 3

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Зоб Оҳан 6 10-5 12
2 Ан-Наср (СА) 6 11-7 10
3 Аз-Заураъ 6 14-9 8
4 Ал-Васл 6 4-18 3

B - Гурух

1 Ал-Ваҳда 6 14-9 13
2 Ал-Иттиҳод 6 13-9 11
3 Локомотив 6 10-11 7
4 Ар-Райян 6 9-17 3

C - Гурух

1 Ал-Ҳилол 6 10-5 13
2 Дуҳайл 6 11-8 9
3 Истиқлол 6 6-8 8
4 Ал-Айн 6 4-10 2

D - Гурух

1 Ас-Садд 6 7-8 10
2 Ал-Аҳли (СА) 6 7-7 9
3 Пахтакор 6 7-7 8
4 Персеполис 6 6-5 7

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Ливерпуль 2 6
2 Арсенал 2 6
3 Манчестер Сити 2 4
4 Брайтон 2 4
5 Тоттенҳэм 2 4
6 Борнмут 2 4
7 Эвертон 2 4
8 Ман. Юнайтед 1 3
9 Бёрнли 2 3
10 Норвич Сити 2 3
11 Шеффилд Юнайтед 1 1
12 Вулверҳэмптон 1 1
13 Кристал Пэлас 1 1
14 Лестер 1 1
15 Вест Хэм 2 1
16 Ньюкасл 2 0
17 Астон Вилла 2 0
18 Саутгемптон 2 0
19 Уотфорд 2 0
20 Челси 1 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Атлетик Бильбао 1 3
2 Мальорка 1 3
3 Реал Мадрид 1 3
4 Валенсия 1 1
5 Реал Сосьедад 1 1
6 Алавес 0 0
7 Атлетико 0 0
8 Барселона 1 0
9 Бетис 0 0
10 Вальядолид 0 0
11 Вильярреал 0 0
12 Гранада 0 0
13 Леванте 0 0
14 Леганес 0 0
15 Осасуна 0 0
16 Севилья 0 0
17 Сельта 1 0
18 Хетафе 0 0
19 Эйбар 1 0
20 Эспаньол 0 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Наполи 0 0
2 Парма 0 0
3 Рома 0 0
4 Сампдория 0 0
5 Фиорентина 0 0
6 Ювентус 0 0
7 Болонья 0 0
8 Удинезе 0 0
9 Дженоа 0 0
10 Аталанта 0 0
11 Брешиа 0 0
12 Интер 0 0
13 Кальяри 0 0
14 Торино 0 0
15 Сассуоло 0 0
16 Лацио 0 0
17 Верона 0 0
18 Лечче 0 0
19 СПАЛ 0 0
20 Милан 0 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Фортуна Дюссельдорф 1 3
2 Фрайбург 1 3
3 Боруссия Д 1 3
4 Вольфсбург 1 3
5 Байер 1 3
6 Шальке 1 1
7 Боруссия М 1 1
8 Герта 1 1
9 Бавария 1 1
10 Майнц 1 0
11 Айнтрахт Франкфурт 0 0
12 Хоффенхайм 0 0
13 Вердер 1 0
14 Аугсбург 1 0
15 Кёльн 1 0
16 Унион Берлин 0 0
17 Падерборн 07 1 0
18 РБ Лейпциг 0 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Лион 2 6
2 Ницца 2 6
3 Тулуза 2 4
4 Метц 2 4
5 ПСЖ 1 3
6 Анже 2 3
7 Реймс 1 3
8 Сент-Этьен 1 3
9 Лилль 2 3
10 Ренн 1 3
11 Амьен 2 3
12 Брест 1 1
13 Страсбур 1 1
14 Нант 2 1
15 Монпелье 2 1
16 Бордо 2 1
17 Марсель 2 1
18 Дижон 2 0
19 Монако 2 0
20 Ним 2 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Зенит 6 14
2 Краснодар 6 13
3 Ростов 5 11
4 ЦСКА Москва 5 10
5 Арсенал Тула 5 10
6 Локомотив Москва 5 10
7 Спартак 5 8
8 Рубин 5 7
9 Ахмат 6 7
10 Урал 6 7
11 Крылья Советов 6 6
12 Динамо Москва 5 5
13 Уфа 5 4
14 Тамбов 6 4
15 ПФК Сочи 6 3
16 Оренбург 6 2
17 0



ДОЛЗАРБ ЎЙИНЛАР АНОНСИ +2 СОАТ

Фейеноорд - Утрехт
18 августа в 17:45
Челси - Лестер Сити
18 августа в 18:30
Унион Берлин - РБ Лейпциг
18 августа в 19:00
Эспаньол - Севилья
18 августа в 20:00
Хераклес - ПСВ
18 августа в 21:00
Ренн - ПСЖ
18 августа в 22:00
Атлетико М - Хетафе
18 августа в 23:00
Спортинг - Брага
18 августа в 23:00
Вулверхэмптон - Манчестер Юнайтед
19 августа в 22:00
Норвич - Челси
24 августа в 14:30
Манчестер Юнайтед - Кристал Пэлас
24 августа в 17:00
Ливерпуль - Арсенал
24 августа в 19:30
Шальке 04 - Бавария
24 августа в 19:30
Реал Мадрид - Вальядолид
24 августа в 20:00
Борнмут - Манчестер Сити
25 августа в 16:00
Бенфика - Порту
25 августа в 18:00
Арсенал - Тоттенхэм
1 сентября в 18:30
Вильярреал - Реал Мадрид
1 сентября в 22:00
РБ Лейпциг - Бавария
14 сентября в 19:30
Монако - Марсель
14 сентября в 21:00