ya


Африка Миллатлар Кубоги-2019. ЖАР мезбонларни мусобақадан чиқариб юборди

07.07.2019 00:21    





Африка Миллатлар Кубоги-2019нинг нимчорак финалидан ўрин олган Миср ҳамда ЖАР ўртасидаги баҳсда, мезбонлар минимал ҳисобда рақибларига енгилишди.

Учрашувдаги ягона гол ўйин тугашига беш дақиқа қолганида ҳужумчи Тембинкоси Лорч томонидан урилди. Энди ЖАР чорак финалда Нигерия термасига қарши баҳс олиб боради. 


Миср – ЖАР 0:1 (0:0, 0:1)

«Cairo International Stadium»

Гол: 0:1 – 85 Лорч.

Миср – Эл-Шенави, Ашраф, Ҳегази, Эл-Дин, Ал-Муҳаммади, Эл-Ненни (Солиман, 83), Ҳамид, Эл-Саид (Уарда, 64), Трезеге, Салоҳ, Муҳсин (Али, 46).

ЖАР – Уильямс, Тау, Хлацвайо, Хланти, Ферман (Кекана, 90), Мкхизе, Мокожо, Мкхванази, Зунгу, Лорч (Велдвейк, 90), Мотиба.

Огоҳлантиришлар: Хланти (44), Ашраф (68), Зунгу (79), Хлацвайо (90).

 



Дўстларга юборинг: 


Долзарб хабарлар

select

ТУРНИР ЖАДВАЛИ


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О

B - Гурух

C - Гурух

D - Гурух


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 БАА 3 4-2 5
2 Баҳрайн 3 2-2 4
3 Таиланд 3 3-5 4
4 Ҳиндистон 3 4-4 3

B - Гурух

1 Иордания 3 3-0 7
2 Австралия 3 6-3 6
3 Фаластин 3 0-3 2
4 Сурия 3 2-5 1

C - Гурух

1 Жанубий Корея 3 4-0 9
2 Хитой 3 5-3 6
3 Қирғизистон 3 4-4 3
4 Филиппин 3 1-7 0

D - Гурух

1 Эрон 3 7-0 7
2 Ироқ 3 6-2 7
3 Вьетнам 3 4-5 3
4 Яман 3 0-10 0

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Байер 6 16-9 13
2 Цюрих 6 7-6 10
3 АЕК Ларнака 6 6-12 5
4 Лудогорец 6 5-7 4

B - Гурух

1 Зальцбург 6 17-6 18
2 Селтик 6 6-8 9
3 Лейпциг 6 9-8 7
4 Русенборг 6 4-14 1

C - Гурух

1 Зенит 6 6-5 11
2 Славия 6 4-3 10
3 Бордо 6 6-6 7
4 Копенгаген 6 3-5 5

D - Гурух

1 Динамо Загреб 6 11-3 14
2 Фенербахче 6 7-7 8
3 Спартак Трнава 6 4-7 7
4 Андерлехт 6 2-7 3

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Зоб Оҳан 6 10-5 12
2 Ан-Наср (СА) 6 11-7 10
3 Аз-Заураъ 6 14-9 8
4 Ал-Васл 6 4-18 3

B - Гурух

1 Ал-Ваҳда 6 14-9 13
2 Ал-Иттиҳод 6 13-9 11
3 Локомотив 6 10-11 7
4 Ар-Райян 6 9-17 3

C - Гурух

1 Ал-Ҳилол 6 10-5 13
2 Дуҳайл 6 11-8 9
3 Истиқлол 6 6-8 8
4 Ал-Айн 6 4-10 2

D - Гурух

1 Ас-Садд 6 7-8 10
2 Ал-Аҳли (СА) 6 7-7 9
3 Пахтакор 6 7-7 8
4 Персеполис 6 6-5 7

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Ливерпуль 2 6
2 Арсенал 2 6
3 Манчестер Сити 2 4
4 Брайтон 2 4
5 Тоттенҳэм 2 4
6 Борнмут 2 4
7 Эвертон 2 4
8 Ман. Юнайтед 1 3
9 Бёрнли 2 3
10 Норвич Сити 2 3
11 Шеффилд Юнайтед 1 1
12 Вулверҳэмптон 1 1
13 Кристал Пэлас 1 1
14 Лестер 1 1
15 Вест Хэм 2 1
16 Ньюкасл 2 0
17 Астон Вилла 2 0
18 Саутгемптон 2 0
19 Уотфорд 2 0
20 Челси 1 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Атлетик Бильбао 1 3
2 Мальорка 1 3
3 Реал Мадрид 1 3
4 Валенсия 1 1
5 Реал Сосьедад 1 1
6 Алавес 0 0
7 Атлетико 0 0
8 Барселона 1 0
9 Бетис 0 0
10 Вальядолид 0 0
11 Вильярреал 0 0
12 Гранада 0 0
13 Леванте 0 0
14 Леганес 0 0
15 Осасуна 0 0
16 Севилья 0 0
17 Сельта 1 0
18 Хетафе 0 0
19 Эйбар 1 0
20 Эспаньол 0 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Наполи 0 0
2 Парма 0 0
3 Рома 0 0
4 Сампдория 0 0
5 Фиорентина 0 0
6 Ювентус 0 0
7 Болонья 0 0
8 Удинезе 0 0
9 Дженоа 0 0
10 Аталанта 0 0
11 Брешиа 0 0
12 Интер 0 0
13 Кальяри 0 0
14 Торино 0 0
15 Сассуоло 0 0
16 Лацио 0 0
17 Верона 0 0
18 Лечче 0 0
19 СПАЛ 0 0
20 Милан 0 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Фортуна Дюссельдорф 1 3
2 Фрайбург 1 3
3 Боруссия Д 1 3
4 Вольфсбург 1 3
5 Байер 1 3
6 Шальке 1 1
7 Боруссия М 1 1
8 Герта 1 1
9 Бавария 1 1
10 Майнц 1 0
11 Айнтрахт Франкфурт 0 0
12 Хоффенхайм 0 0
13 Вердер 1 0
14 Аугсбург 1 0
15 Кёльн 1 0
16 Унион Берлин 0 0
17 Падерборн 07 1 0
18 РБ Лейпциг 0 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Лион 2 6
2 Ницца 2 6
3 Тулуза 2 4
4 Метц 2 4
5 ПСЖ 1 3
6 Анже 2 3
7 Реймс 1 3
8 Сент-Этьен 1 3
9 Лилль 2 3
10 Ренн 1 3
11 Амьен 2 3
12 Брест 1 1
13 Страсбур 1 1
14 Нант 2 1
15 Монпелье 2 1
16 Бордо 2 1
17 Марсель 2 1
18 Дижон 2 0
19 Монако 2 0
20 Ним 2 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Зенит 6 14
2 Краснодар 6 13
3 Ростов 5 11
4 ЦСКА Москва 5 10
5 Арсенал Тула 5 10
6 Локомотив Москва 5 10
7 Спартак 5 8
8 Рубин 5 7
9 Ахмат 6 7
10 Урал 6 7
11 Крылья Советов 6 6
12 Динамо Москва 5 5
13 Уфа 5 4
14 Тамбов 6 4
15 ПФК Сочи 6 3
16 Оренбург 6 2
17 0



ДОЛЗАРБ ЎЙИНЛАР АНОНСИ +2 СОАТ

Фейеноорд - Утрехт
18 августа в 17:45
Челси - Лестер Сити
18 августа в 18:30
Унион Берлин - РБ Лейпциг
18 августа в 19:00
Эспаньол - Севилья
18 августа в 20:00
Хераклес - ПСВ
18 августа в 21:00
Ренн - ПСЖ
18 августа в 22:00
Атлетико М - Хетафе
18 августа в 23:00
Спортинг - Брага
18 августа в 23:00
Вулверхэмптон - Манчестер Юнайтед
19 августа в 22:00
Норвич - Челси
24 августа в 14:30
Манчестер Юнайтед - Кристал Пэлас
24 августа в 17:00
Ливерпуль - Арсенал
24 августа в 19:30
Шальке 04 - Бавария
24 августа в 19:30
Реал Мадрид - Вальядолид
24 августа в 20:00
Борнмут - Манчестер Сити
25 августа в 16:00
Бенфика - Порту
25 августа в 18:00
Арсенал - Тоттенхэм
1 сентября в 18:30
Вильярреал - Реал Мадрид
1 сентября в 22:00
РБ Лейпциг - Бавария
14 сентября в 19:30
Монако - Марсель
14 сентября в 21:00