ya


Футзал бўйича Ўзбекистон миллий терма жамоаси эртадан йиғин бошлайди

09.10.2019 21:00    



Хабарингиз бор, жорий йилнинг 23-25 октябрь кунлари Эронда футзал бўйича Осиё чемпионати-2020нинг саралаш баҳслари бўлиб ўтади.

Саралаш баҳсларига ҳозирлик олиб бораётган Ўзбекистон миллий терма жамоаси яқинда Индонезияда ўтган халқаро мусобақада ғолиб чиққан эди.

Эртадан бошлаб миллий жамоамиз саралаш олдидан якуний йиғинга киришади. Мазкур йиғин доирасида 2 та халқаро ўртоқлик ўйини ўтказиш ҳам кўзда тутилган. Дастлаб Тошкентда машғулотлар олиб борадиган футзал бўйича Ўзбекистон миллий терма жамоаси 17 ва 19 октябрь кунлари Бишкекда Қирғизистон терма жамоаси билан ўртоқлик ўйинлари ўтказади. Сўнгра Эронга йўл олади. 

 

Йиғинга жалб этилган футзалчилар рўйхати:

 

Исм-фамилия

Туғилган йили

Амплуа

Жамоаси

1.       

Рустам Умаров

1984

Дарвозабон

АГМК

2.       

Равшан Элибоев

1987

Дарвозабон

Пахтакор

3.       

Аббос Элмуродов

1998

Дарвозабон

Локомотив

4.       

Илҳом Хамроев

1997

Футзалчи

АГМК

5.       

Ихтиёр Ропиев

1993

Футзалчи

АГМК

6.       

Хусниддин Нишонов

1998

Футзалчи

АГМК

7.       

Акбар Усмонов

1997

Футзалчи

АГМК

8.       

Машраб Одилов

1994

Футзалчи

АГМК

9.       

Даврон Чориев

1993

Футзалчи

Пахтакор

10.   

Дилмурод Шавкатов

1994

Футзалчи

Пахтакор

11.   

Дилшод Раҳматов

1989

Футзалчи

АГМК

12.   

Хушнур Эркинов

1998

Футзалчи

Сўғдиёна

13.   

Шоҳзод Садиев

2000

Футзалчи

Динамо

14.   

Равшан Исматуллаев

1998

Футзалчи

Сўғдиёна

15.   

Абдулла Солихов

1999

Футзалчи

Локомотив

16.   

Дилмурод Жумаев

1997

Футзалчи

Сўғдиёна

17.   

Суннатилла Жўраев

1994

Футзалчи

Насаф

18.   

Дониёр Саидов

1995

Футзалчи

Бухоро

19.   

Шохруҳ Норқулов

2000

Футзалчи

Насаф



Дўстларга юборинг: 


Долзарб хабарлар

select

ТУРНИР ЖАДВАЛИ


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 ПСЖ 2 4-0 6
2 Брюгге 2 2-2 2
3 Галатасарой 2 0-1 1
4 Реал Мадрид 2 2-5 1

B - Гурух

1 Бавария 2 10-2 6
2 Црвена Звезда 2 3-4 3
3 Олимпиакос 2 3-5 1
4 Тоттенҳэм 2 4-9 1

C - Гурух

1 Манчестер Сити 2 5-0 6
2 Динамо Загреб 2 4-2 3
3 Шахтёр 2 2-4 3
4 Аталанта 2 1-6 0

D - Гурух

1 Атлетико 2 4-2 4
2 Ювентус 2 4-2 4
3 Локомотив 2 2-3 3
4 Байер 2 1-4 0

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 БАА 3 4-2 5
2 Баҳрайн 3 2-2 4
3 Таиланд 3 3-5 4
4 Ҳиндистон 3 4-4 3

B - Гурух

1 Иордания 3 3-0 7
2 Австралия 3 6-3 6
3 Фаластин 3 0-3 2
4 Сурия 3 2-5 1

C - Гурух

1 Жанубий Корея 3 4-0 9
2 Хитой 3 5-3 6
3 Қирғизистон 3 4-4 3
4 Филиппин 3 1-7 0

D - Гурух

1 Эрон 3 7-0 7
2 Ироқ 3 6-2 7
3 Вьетнам 3 4-5 3
4 Яман 3 0-10 0

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Севилья 2 4-0 6
2 Дюделанж 2 5-7 3
3 Қорабоғ 2 4-4 3
4 АПОЭЛ 2 3-5 0

B - Гурух

1 Динамо Киев 2 1-0 4
2 Копенгаген 2 2-1 4
3 Лугано 2 0-1 1
4 Мальмё 2 1-2 1

C - Гурух

1 Хетафе 2 3-1 6
2 Базель 2 7-2 4
3 Трабзонспор 2 2-3 1
4 Краснодар 2 1-7 0

D - Гурух

1 ПСВ 2 7-3 6
2 ЛАСК 2 2-2 3
3 Спортинг 2 4-4 3
4 Русенборг 2 1-5 0

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Зоб Оҳан 6 10-5 12
2 Ан-Наср (СА) 6 11-7 10
3 Аз-Заураъ 6 14-9 8
4 Ал-Васл 6 4-18 3

B - Гурух

1 Ал-Ваҳда 6 14-9 13
2 Ал-Иттиҳод 6 13-9 11
3 Локомотив 6 10-11 7
4 Ар-Райян 6 9-17 3

C - Гурух

1 Ал-Ҳилол 6 10-5 13
2 Дуҳайл 6 11-8 9
3 Истиқлол 6 6-8 8
4 Ал-Айн 6 4-10 2

D - Гурух

1 Ас-Садд 6 7-8 10
2 Ал-Аҳли (СА) 6 7-7 9
3 Пахтакор 6 7-7 8
4 Персеполис 6 6-5 7

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Ливерпуль 8 24
2 Манчестер Сити 8 16
3 Кристал Пэлас 8 16
4 Арсенал 8 15
5 Лестер 8 14
6 Челси 8 14
7 Бёрнли 8 12
8 Вест Хэм 8 12
9 Тоттенҳэм 8 11
10 Борнмут 8 11
11 Ман. Юнайтед 8 9
12 Брайтон 8 9
13 Шеффилд Юнайтед 8 9
14 Вулверҳэмптон 8 9
15 Ньюкасл 8 8
16 Астон Вилла 8 8
17 Эвертон 8 7
18 Саутгемптон 8 7
19 Норвич Сити 8 6
20 Уотфорд 8 3

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Реал Мадрид 8 18
2 Барселона 8 16
3 Атлетико 8 15
4 Гранада 8 14
5 Реал Сосьедад 8 13
6 Севилья 8 13
7 Атлетик Бильбао 8 12
8 Валенсия 8 12
9 Вильярреал 8 11
10 Леванте 8 11
11 Осасуна 8 11
12 Вальядолид 8 10
13 Хетафе 8 10
14 Бетис 8 9
15 Сельта 8 9
16 Эйбар 8 9
17 Алавес 8 8
18 Мальорка 8 7
19 Эспаньол 8 5
20 Леганес 8 2

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Ювентус 7 19
2 Интер 7 18
3 Аталанта 7 16
4 Наполи 7 13
5 Рома 7 12
6 Фиорентина 7 11
7 Кальяри 7 11
8 Лацио 7 11
9 Торино 7 10
10 Парма 7 9
11 Болонья 7 9
12 Верона 7 9
13 Милан 7 9
14 Удинезе 7 7
15 Брешиа 6 6
16 Сассуоло 6 6
17 Лечче 7 6
18 СПАЛ 7 6
19 Дженоа 7 5
20 Сампдория 7 3

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Боруссия М 7 16
2 Вольфсбург 7 15
3 Фрайбург 7 14
4 Шальке 7 14
5 РБ Лейпциг 7 14
6 Бавария 7 14
7 Байер 7 14
8 Боруссия Д 7 12
9 Айнтрахт Франкфурт 7 11
10 Герта 7 10
11 Хоффенхайм 7 8
12 Вердер 7 8
13 Майнц 7 6
14 Аугсбург 7 5
15 Фортуна Дюссельдорф 7 4
16 Кёльн 7 4
17 Унион Берлин 7 4
18 Падерборн 07 7 1

# Жамоа Ў Т-Н О
1 ПСЖ 9 21
2 Нант 9 19
3 Анже 9 16
4 Лилль 9 15
5 Бордо 9 15
6 Реймс 9 14
7 Монпелье 9 14
8 Ницца 9 13
9 Марсель 9 13
10 Ренн 9 12
11 Сент-Этьен 9 11
12 Брест 9 11
13 Амьен 9 11
14 Лион 9 9
15 Тулуза 9 9
16 Страсбур 9 9
17 Монако 9 9
18 Ним 9 9
19 Метц 9 8
20 Дижон 9 8

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Ростов 12 26
2 Краснодар 12 26
3 Зенит 12 26
4 Локомотив Москва 12 26
5 ЦСКА Москва 12 25
6 Уфа 12 15
7 Рубин 12 14
8 Спартак 12 14
9 Урал 12 14
10 Крылья Советов 12 14
11 Оренбург 12 14
12 Арсенал Тула 12 14
13 Ахмат 12 12
14 ПФК Сочи 12 12
15 Динамо Москва 12 10
16 Тамбов 12 8
17 0


ДОЛЗАРБ ЎЙИНЛАР АНОНСИ +2 СОАТ

Ницца - ПСЖ
18 октября в 21:45
Манчестер Юнайтед - Ливерпуль
19 октября в 17:00
Ювентус - Локомотив
22 октября в 22:00
РБ Лейпциг - Зенит
23 октября в 19:55
Аякс - Челси
23 октября в 19:55
Интер - Боруссия Д
23 октября в 22:00
Бенфика - Лион
23 октября в 22:00
Ливерпуль - Тоттенхэм
26 октября в 17:00
Барселона - Реал Мадрид
27 октября в 18:00
Рома - Милан
27 октября в 20:00
Эвертон - Тоттенхэм
2 ноября в 18:00
Милан - Лацио
3 ноября в 20:00
Рома - Наполи
3 ноября в 22:45
Зенит - РБ Лейпциг
5 ноября в 20:55
Боруссия Д - Интер
5 ноября в 23:00
Челси - Аякс
5 ноября в 23:00
Лион - Бенфика
5 ноября в 23:00
Бавария - Боруссия Д
8 ноября в 17:30
Ливерпуль - Манчестер Сити
9 ноября в 18:00
Ювентус - Милан
10 ноября в 22:45