ya


Супер-лига

ўйинлар тақвими


04.04.2019|16:00
Локомотив Ташкент
4 : 0
Андижан
05.04.2019|16:00
Пахтакор Ташкент
2 : 1
Насаф
06.04.2019|14:30
Динамо Самарканд
2 : 1
Металлург Бекабад
06.04.2019|15:00
Навбахор
2 : 3
Бунедкор
07.04.2019|15:15
Алмалык
7 : 1
Коканд-1912
07.04.2019|16:30
Бухара
1 : 1
Кызылкум
07.04.2019|17:15
Согдиана
0 : 3
Сурхан
12.04.2019|16:15
Металлург Бекабад
4 : 1
Кызылкум
12.04.2019|17:15
Насаф
0 : 1
Навбахор
13.04.2019|14:15
Динамо Самарканд
1 : 0
Согдиана
13.04.2019|16:20
Бунедкор
1 : 0
Андижан
14.04.2019|14:15
Сурхан
0 : 0
Пахтакор Ташкент
14.04.2019|15:00
Коканд-1912
1 : 3
Бухара
14.04.2019|16:20
Локомотив Ташкент
2 : 1
Алмалык
18.04.2019|15:00
Андижан
3 : 1
Насаф
18.04.2019|16:15
Пахтакор Ташкент
2 : 0
Динамо Самарканд
18.04.2019|17:15
Бухара
0 : 2
Локомотив Ташкент
19.04.2019|16:30
Кызылкум
0 : 1
Коканд-1912
20.04.2019|15:15
Алмалык
0 : 1
Бунедкор
21.04.2019|15:15
Навбахор
- : -
Сурхан
21.04.2019|17:20
Согдиана
- : -
Металлург Бекабад
26.04.2019|12:00
Бунедкор
- : -
Бухара
26.04.2019|12:00
Насаф
- : -
Алмалык
26.04.2019|12:00
Динамо Самарканд
- : -
Навбахор
27.04.2019|12:00
Сурхан
- : -
Андижан
27.04.2019|12:00
Металлург Бекабад
- : -
Коканд-1912
27.04.2019|12:00
Согдиана
- : -
Пахтакор Ташкент
27.04.2019|12:00
Локомотив Ташкент
- : -
Кызылкум


Супер-лига

турнир жадвали


# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1  Пахтакор 5 4 1 0 9-3 13
2  Локомотив 5 4 0 1 10-4 12
3  Бунёдкор 5 3 0 2 7-6 9
4  Сурхон 4 2 2 0 5-1 8
5  Металлург 4 2 1 1 8-4 7
6  Динамо 5 2 1 2 4-5 7
7  Қизилқум 5 1 2 2 6-8 5
8  Бухоро 5 1 2 2 4-6 5
9  Андижон 5 1 2 2 4-7 5
10  Қўқон-1912 5 1 2 2 4-11 5
11  АГМК 5 1 1 3 9-7 4
12  Навбаҳор 4 1 1 2 4-5 4
13  Насаф 5 1 1 3 6-8 4
14  Сўғдиёна 4 1 0 3 3-8 3

Долзарб хабарлар

ДОЛЗАРБ ЎЙИНЛАР АНОНСИ +2 СОАТ

Фрайбург - Боруссия Д
21 апреля в 16:30
ПСВ - Ден Хааг
21 апреля в 17:45
Арсенал - Кристал Пэлас
21 апреля в 18:00
Кардифф Сити - Ливерпуль
21 апреля в 18:00
Реал Мадрид - Атлетик Бильбао
21 апреля в 21:00
ПСЖ - Монако
21 апреля в 22:00
Наполи - Аталанта
22 апреля в 20:00
Челси - Бернли
22 апреля в 22:00
Манчестер Юнайтед - Манчестер Сити
24 апреля в 22:00
Боруссия Д - Шальке 04
27 апреля в 16:30
Манчестер Юнайтед - Челси
27 апреля в 17:00
Интер - Ювентус
27 апреля в 21:30
ПСЖ - Ницца
4 мая в 21:00
Реал Мадрид - Вильярреал
5 мая в 21:00
РБ Лейпциг - Бавария
11 мая в 16:30
Тоттенхэм - Эвертон
12 мая в 17:00
Атлетико М - Севилья
12 мая в 21:00
Рома - Ювентус
12 мая в 21:30
Порту - Спортинг
19 мая в 18:00
Наполи - Интер
19 мая в 21:30