ya


Сopa America-2019 гуруҳ босқичига қуръа ташлаш маросими бўлиб ўтди

28.01.2019 09:25    



Америка кубоги-2019 гуруҳ босқичига қуръа ташлаш маросими бўлиб ўтди.

Ушбу мусобақада Жанубий Америкадан 10 та терма жамоа қатанашади. Шунингдек, Осиёдан Япония ва Қатар таклиф этилган.

А гуруҳи

Бразилия, Боливия, Венесуэла, Перу.

В гуруҳи

Аргентина, Колумбия, Парагвай, Катар.

С гуруҳи

Уругвай, Эквадор, Япония, Чили.

Маълумот ўрнида, ушбу мусобақа Бразилияда бўлиб ўтади 14 июндан бошлаб 7 июлгача бўлади.



Дўстларга юборинг: 


Долзарб хабарлар

select

ТУРНИР ЖАДВАЛИ


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О

B - Гурух

C - Гурух

D - Гурух


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 БАА 3 4-2 5
2 Баҳрайн 3 2-2 4
3 Таиланд 3 3-5 4
4 Ҳиндистон 3 4-4 3

B - Гурух

1 Иордания 3 3-0 7
2 Австралия 3 6-3 6
3 Фаластин 3 0-3 2
4 Сурия 3 2-5 1

C - Гурух

1 Жанубий Корея 3 4-0 9
2 Хитой 3 5-3 6
3 Қирғизистон 3 4-4 3
4 Филиппин 3 1-7 0

D - Гурух

1 Эрон 3 7-0 7
2 Ироқ 3 6-2 7
3 Вьетнам 3 4-5 3
4 Яман 3 0-10 0

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Байер 6 16-9 13
2 Цюрих 6 7-6 10
3 АЕК Ларнака 6 6-12 5
4 Лудогорец 6 5-7 4

B - Гурух

1 Зальцбург 6 17-6 18
2 Селтик 6 6-8 9
3 Лейпциг 6 9-8 7
4 Русенборг 6 4-14 1

C - Гурух

1 Зенит 6 6-5 11
2 Славия 6 4-3 10
3 Бордо 6 6-6 7
4 Копенгаген 6 3-5 5

D - Гурух

1 Динамо Загреб 6 11-3 14
2 Фенербахче 6 7-7 8
3 Спартак Трнава 6 4-7 7
4 Андерлехт 6 2-7 3

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Зоб Оҳан 5 10-5 11
2 Ан-Наср (СА) 5 11-7 9
3 Аз-Заураъ 6 14-9 8
4 Ал-Васл 6 4-18 3

B - Гурух

1 Ал-Ваҳда 5 13-8 12
2 Ал-Иттиҳод 5 12-8 10
3 Локомотив 6 10-11 7
4 Ар-Райян 6 9-17 3

C - Гурух

1 Ал-Ҳилол 6 10-5 13
2 Дуҳайл 6 11-8 9
3 Истиқлол 6 6-8 8
4 Ал-Айн 6 4-10 2

D - Гурух

1 Ас-Садд 6 7-8 10
2 Ал-Аҳли (СА) 6 7-7 9
3 Пахтакор 6 7-7 8
4 Персеполис 6 6-5 7

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Манчестер Сити 38 98
2 Ливерпуль 38 97
3 Челси 38 72
4 Тоттенҳэм 38 71
5 Арсенал 38 70
6 Ман. Юнайтед 38 66
7 Вулверҳэмптон 38 57
8 Эвертон 38 54
9 Вест Хэм 38 52
10 Лестер 38 52
11 Уотфорд 38 50
12 Кристал Пэлас 38 49
13 Борнмут 38 45
14 Ньюкасл 38 45
15 Бёрнли 38 40
16 Саутгемптон 38 39
17 Брайтон 38 36
18 Кардифф сити 38 34
19 Фулҳэм 38 26
20 Ҳаддерсфилд 38 16

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Барселона 38 87
2 Атлетико 38 76
3 Реал Мадрид 38 68
4 Валенсия 38 61
5 Севилья 38 59
6 Хетафе 38 59
7 Атлетик Бильбао 38 53
8 Эспаньол 38 53
9 Бетис 38 50
10 Алавес 38 50
11 Реал Сосьедад 38 50
12 Эйбар 38 47
13 Леганес 38 45
14 Леванте 38 44
15 Вильярреал 38 44
16 Вальядолид 38 41
17 Сельта 38 41
18 Жирона 38 37
19 Уэска 38 33
20 Райо Вальекано 38 32

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Ювентус 37 90
2 Наполи 37 79
3 Интер 37 66
4 Аталанта 38 66
5 Милан 37 65
6 Рома 37 63
7 Лацио 38 62
8 Торино 37 60
9 Сампдория 37 50
10 Кальяри 37 43
11 Сассуоло 37 42
12 СПАЛ 37 42
13 Парма 37 41
14 Болонья 37 41
15 Фиорентина 37 40
16 Удинезе 37 40
17 Эмполи 37 38
18 Женоа 37 37
19 Фрозиноне 37 24
20 Кьево 37 19

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Бавария 34 90
2 Боруссия Д 34 71
3 Шальке-04 34 64
4 Байер 34 61
5 Вольфсбург 34 60
6 Боруссия М 34 55
7 Аугсбург 34 52
8 Майнц-05 34 50
9 Ҳоффенҳайм 34 47
10 Ҳанновер-96 34 42
11 Ҳерта 34 41
12 Вердер 34 39
13 Айнтрахт Франкфурт 34 36
14 Фрайбург 34 36
15 Штуттгарт 34 32
16 Ҳамбург 34 27
17 Нюрнберг 34 26
18 Айнтрахт Брауншвейг 34 25
19 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 ПСЖ 36 88
2 Лилль 36 72
3 Лион 36 66
4 Сент-Этьен 36 62
5 Монпелье 36 58
6 Марсель 36 55
7 Ницца 36 53
8 Ним 36 52
9 Реймс 36 49
10 Нант 36 47
11 Страсбур 36 46
12 Ренн 36 46
13 Анже 36 45
14 Бордо 36 38
15 Тулуза 36 38
16 Амьен 36 35
17 Кан 36 33
18 Монако 36 33
19 Дижон 36 31
20 Генгам 36 26
21 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Зенит 29 61
2 Краснодар 29 53
3 Локомотив Москва 29 53
4 Спартак 29 49
5 ЦСКА Москва 29 48
6 Арсенал Тула 29 45
7 Ростов 29 41
8 Оренбург 29 40
9 Ахмат 29 39
10 Рубин 29 36
11 Урал 29 35
12 Динамо Москва 29 32
13 Крылья Советов 29 28
14 Уфа 29 26
15 Анжи 29 21
16 Енисей 29 20


ДОЛЗАРБ ЎЙИНЛАР АНОНСИ +2 СОАТ

Ренн - Лилль
24 мая в 22:05
Дижон - Тулуза
24 мая в 22:05
Анжер - Сент-Этьен
24 мая в 22:05
Реймс - ПСЖ
24 мая в 22:05
Кан - Бордо
24 мая в 22:05
Нант - Страсбур
24 мая в 22:05
Ним - Лион
24 мая в 22:05
Ницца - Монако
24 мая в 22:05
Марсель - Монпелье
24 мая в 22:05
Амьен - Генгам
24 мая в 22:05
Краснодар - Рубин
26 мая в 14:00
Зенит - Енисей
26 мая в 14:00
Торино - Лацио
26 мая в 16:00
Сампдория - Ювентус
26 мая в 19:00
Фенербахче - Антальяспор
26 мая в 20:00
Сивасспор - Галатасарай
26 мая в 20:00
Бешикташ - Касымпаша
26 мая в 20:00
Болонья - Наполи
26 мая в 21:30
СПАЛ - Милан
26 мая в 21:30
Интер - Эмполи
26 мая в 21:30