Европа лигаси. "Рома" ва "Рейнжерс" турнирни тарк этди

06.08.2020 22:00    



Европа лигасининг 1/8 финали доирасида бугунги кун дастуридаги икки ўйин якунланди.

Унга кўра, Леверкузеннинг "Байер"и ва "Севилья" навбатдаги босқичга йўл олди. 

Севилья Испания – Рома Италия 2:0

"МСВ-Арена"

Голлар: 1:0 – 21 Регилон, 2:0 – 44 Эн-Несири.

Севилья – Буну, Кунде, Навас, Регилон, Диего Карлос, Фернандо, Банега, Сусо (Мунир, 68), Жордан, Окампос, Эн-Несири (де Йонг, 90).

Рома – Лопес, Спинаццола, Коларов (Вильяр, 78), Манчини, Бруно Перес, Мхитарян, Диавара (Карлес Перес, 57), Дзаньоло (Пеллегрини, 57), Кристанте, Рожер, Жеко.

Огоҳлантириш: Коларов (45), Диего Карлос (61), Пеллегрини (86), Жордан (90).

 

Байер Германия – Рейнжерс Шотландия 1:0

"БайАрена"

Гол: 1:0 – 51 Диаби.

Байер – Градецки, Тапсоба, Синкгравен, Бендер (Та, 77), Бендер (Драгович, 68), Паласиос (Станилевич, 87), Хавертц, Виртц (Баумгартлингер, 68), Арангис, Диаби (Бэйли, 68), Фолланд.

Рейнжерс – Макгрегор, Хеландер, Голдсон, Тавернье (Паттерсон, 77), Баришич, Дэвис (Арфилд, 66), Арибо, Баркер (Хаджи, 60), Жек, Кент (Жонс, 66), Морелос (Стюарт, 77).

Огоҳлантириш: Арангис (15), Синкгравен (45), Баркер (53), Хажи (67), Та (90).

Дастлабки учрашув: 3:1



Дўстларга юборинг: 


Долзарб хабарлар

select

ТУРНИР ЖАДВАЛИ


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 0-0 0

B - Гурух

C - Гурух

D - Гурух


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 БАА 3 4-2 5
2 Баҳрайн 3 2-2 4
3 Таиланд 3 3-5 4
4 Ҳиндистон 3 4-4 3

B - Гурух

1 Иордания 3 3-0 7
2 Австралия 3 6-3 6
3 Фаластин 3 0-3 2
4 Сурия 3 2-5 1

C - Гурух

1 Жанубий Корея 3 4-0 9
2 Хитой 3 5-3 6
3 Қирғизистон 3 4-4 3
4 Филиппин 3 1-7 0

D - Гурух

1 Эрон 3 7-0 7
2 Ироқ 3 6-2 7
3 Вьетнам 3 4-5 3
4 Яман 3 0-10 0

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 0

B - Гурух

C - Гурух

D - Гурух


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 0

B - Гурух

C - Гурух

D - Гурух


# Жамоа Ў Т-Н О
1 Ливерпуль 38 99
2 Манчестер Сити 38 81
3 Ман. Юнайтед 38 66
4 Челси 38 66
5 Лестер 38 62
6 Тоттенҳэм 38 59
7 Вулверҳэмптон 38 59
8 Арсенал 38 56
9 Бёрнли 38 54
10 Шеффилд Юнайтед 38 54
11 Саутгемптон 38 52
12 Эвертон 38 49
13 Ньюкасл 38 44
14 Кристал Пэлас 38 43
15 Брайтон 38 41
16 Вест Хэм 38 39
17 Астон Вилла 38 35
18 Борнмут 38 34
19 Уотфорд 38 34
20 Норвич Сити 38 21

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Реал Мадрид 38 87
2 Барселона 38 82
3 Атлетико 38 70
4 Севилья 38 70
5 Вильярреал 38 60
6 Гранада 38 56
7 Реал Сосьедад 38 56
8 Хетафе 38 54
9 Валенсия 38 53
10 Осасуна 38 52
11 Атлетик Бильбао 38 51
12 Леванте 38 49
13 Вальядолид 38 42
14 Эйбар 38 42
15 Бетис 38 41
16 Алавес 38 39
17 Сельта 38 37
18 Леганес 38 36
19 Мальорка 38 33
20 Эспаньол 38 25

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Лечче 38 35
2 Брешиа 38 25
3 СПАЛ 38 20
4 Фиорентина 1 3
5 Рома 1 1
6 Верона 1 1
7 Наполи 0 0
8 Парма 0 0
9 Сампдория 0 0
10 Ювентус 0 0
11 Болонья 0 0
12 Удинезе 0 0
13 Дженоа 0 0
14 Аталанта 0 0
15 Интер 0 0
16 Кальяри 0 0
17 Торино 1 0
18 Сассуоло 0 0
19 Лацио 0 0
20 Милан 0 0
21 0
22 Кротоне 0 0
23 Специя 0 0
24 Беневенто 0 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Фортуна Дюссельдорф 34 30
2 Падерборн 07 34 20
3 Фрайбург 1 3
4 Хоффенхайм 1 3
5 Боруссия Д 1 3
6 Герта 1 3
7 Аугсбург 1 3
8 Бавария 1 3
9 Айнтрахт Франкфурт 1 1
10 Арминия Билефельд 1 1
11 Шальке 1 0
12 Майнц 0 0
13 Боруссия М 1 0
14 Вердер 1 0
15 Вольфсбург 0 0
16 Кёльн 1 0
17 Унион Берлин 1 0
18 РБ Лейпциг 0 0
19 Байер 0 0
20 0
21 Штутгарт 1 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Амьен 28 23
2 Тулуза 28 13
3 Ренн 4 10
4 Сент-Этьен 3 9
5 Ланс 4 9
6 Монако 4 7
7 Лилль 3 7
8 Монпелье 3 6
9 Ницца 3 6
10 Анже 3 6
11 Марсель 3 6
12 Бордо 4 5
13 Лион 4 5
14 Нант 3 4
15 Ним 4 4
16 ПСЖ 3 3
17 Брест 3 3
18 Лорьян 3 3
19 Реймс 3 1
20 Дижон 3 0
21 Страсбур 3 0
22 Метц 3 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Крылья Советов 30 31
2 Оренбург 30 27
3 Зенит 8 17
4 ПФК Сочи 7 15
5 Спартак 7 14
6 Краснодар 8 14
7 ЦСКА Москва 7 13
8 Ростов 7 11
9 Рубин 7 11
10 Динамо Москва 7 11
11 Ахмат 7 10
12 Урал 8 10
13 Локомотив Москва 7 9
14 Тамбов 7 7
15 Уфа 7 5
16 Арсенал Тула 7 5
17 Химки 8 3
18 Ротор 7 2
19 0


ДОЛЗАРБ ЎЙИНЛАР АНОНСИ +2 СОАТ

Вулверхэмптон - Манчестер Сити
21 сентября в 22:15
Тамбов - Спартак Москва
26 сентября в 14:00
Брайтон - Манчестер Юнайтед
26 сентября в 14:30
Вест Бромвич - Челси
26 сентября в 19:30
Барселона - Вильярреал
27 сентября в 18:00
Атлетико М - Гранада
27 сентября в 18:00
Бетис - Реал Мадрид
27 сентября в 18:00
Манчестер Сити - Лестер Сити
27 сентября в 18:30
ЦСКА - Локомотив
27 сентября в 19:00
Реймс - ПСЖ
27 сентября в 22:00
Ливерпуль - Арсенал
28 сентября в 22:00
Уэска - Атлетико М
30 сентября в 18:00
Сельта - Барселона
30 сентября в 18:00
Манчестер Юнайтед - Тоттенхэм
3 октября в 17:00
Спартак Москва - Зенит
3 октября в 19:00
Атлетико М - Вильярреал
4 октября в 18:00
Барселона - Севилья
4 октября в 18:00
Лион - Марсель
4 октября в 22:00
Эвертон - Ливерпуль
17 октября в 17:00
Манчестер Сити - Арсенал
17 октября в 17:00