Миллатлар лигаси. Россия меҳмонда Венгрияни мағлуб этди ва бошқа учрашувлар натижалари

06.09.2020 21:00    



Мусобақанинг 2-тури доирасидаги учта баҳс якунланди.

Венгрия – Россия 2:3 

«Пушкаш Арена»

Голлар: 0:1 – 15 Миранчук, 0:2 – 33 Оздоев, 0:3 – 46 Фернандес, 1:3 – 62 Шаллаи, 2:3 – 70 Николич.

Венгрия – Гулачи, Ланг, Салаи, Орбан, Беше, Собослаи (Чери, 82), Надь, Холендер, Шигер (Кальмар, 46), Шаллаи, Салаи (Николич, 67).

Россия – Шунин, Фернандес, Семенов, Кудряшов, Джикия, Ионов (Караваев, 75), Оздоев, Кузяев (Жирков, 57), Зобнин, Миранчук (Газинский, 67), Дзюба.

Огоҳлантиришлар: Зобнин (25), Шигер (42).

Словения – Молдова 1:0 

«Стожице»

Гол: 1:0 – 28 Бохар.

Словения – Облак, Блажич, Мевля, Стоянович, Балковец, Вучкич (Ветрих, 68), Зайц (Живец, 58), Коутер, Бохар, Куртич, Шпорар (Крамер, 85).

Молдова – Кошелев, Рябчук, Армаш, Посмак, Мудрак, Карп, Раца (Суворов, 69), Ионицэ, Каймаков (Епуряну, 46), Домашкан (Милинчану, 60), Плэтикэ.

Огоҳлантиришлар: Раца (27), Коутер (47), Ионицэ (73), Посмак (88).

Ирландия – Финляндия 0:1 

Гол: 0:1 – 63 Йенсен.

Ирландия – Рэндолф, Доэрти, Стивенс, Иган, Даффи, Артер, Брэйди, Моламби, О`Дода (Робинсон, 59), Коннолли (Макклейн, 77), Ида (Макголдрик, 66).

Финляндия – Градецки, Хямяляйнен (Уронен, 79), О`Шонесси, Вяйсянен, Ояла, Спарв, Алхо, Тэйлор, Камара, Похьянпало (Йенсен, 63), Пукки (Карьялайнен, 90).

Огоҳлантиришлар: Моламби (66), Артер (85), О`Шонесси (89).



Дўстларга юборинг: 


Долзарб хабарлар

select

ТУРНИР ЖАДВАЛИ


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 0-0 0

B - Гурух

C - Гурух

D - Гурух


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 БАА 3 4-2 5
2 Баҳрайн 3 2-2 4
3 Таиланд 3 3-5 4
4 Ҳиндистон 3 4-4 3

B - Гурух

1 Иордания 3 3-0 7
2 Австралия 3 6-3 6
3 Фаластин 3 0-3 2
4 Сурия 3 2-5 1

C - Гурух

1 Жанубий Корея 3 4-0 9
2 Хитой 3 5-3 6
3 Қирғизистон 3 4-4 3
4 Филиппин 3 1-7 0

D - Гурух

1 Эрон 3 7-0 7
2 Ироқ 3 6-2 7
3 Вьетнам 3 4-5 3
4 Яман 3 0-10 0

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 0

B - Гурух

C - Гурух

D - Гурух


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 0

B - Гурух

C - Гурух

D - Гурух


# Жамоа Ў Т-Н О
1 Лестер 3 9
2 Эвертон 3 9
3 Ливерпуль 3 9
4 Арсенал 3 6
5 Кристал Пэлас 3 6
6 Астон Вилла 2 6
7 Лидс 3 6
8 Тоттенҳэм 3 4
9 Челси 3 4
10 Ньюкасл 3 4
11 Манчестер Сити 2 3
12 Брайтон 3 3
13 Вулверҳэмптон 3 3
14 Ман. Юнайтед 2 3
15 Вест Хэм 3 3
16 Саутгемптон 3 3
17 Вест Бромвич 3 1
18 Бёрнли 2 0
19 Шеффилд Юнайтед 3 0
20 Фулҳэм 3 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Гранада 3 6
2 Бетис 3 6
3 Сельта 3 5
4 Реал Сосьедад 3 5
5 Вильярреал 3 4
6 Валенсия 3 4
7 Хетафе 2 4
8 Реал Мадрид 2 4
9 Осасуна 3 3
10 Кадис 3 3
11 Атлетико 1 3
12 Барселона 1 3
13 Севилья 1 3
14 Леванте 2 3
15 Атлетик Бильбао 2 3
16 Вальядолид 3 2
17 Уэска 3 2
18 Эйбар 3 1
19 Алавес 3 1
20 Эльче 1 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Наполи 2 6
2 Милан 2 6
3 Верона 2 6
4 Ювентус 2 4
5 Сассуоло 2 4
6 Дженоа 2 3
7 Фиорентина 2 3
8 Аталанта 1 3
9 Интер 1 3
10 Лацио 1 3
11 Беневенто 1 3
12 Болонья 2 3
13 Кальяри 2 1
14 Рома 2 1
15 Удинезе 1 0
16 Специя 1 0
17 Торино 2 0
18 Парма 2 0
19 Кротоне 2 0
20 Сампдория 2 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Аугсбург 2 6
2 Хоффенхайм 2 6
3 РБ Лейпциг 2 4
4 Фрайбург 2 4
5 Арминия Билефельд 2 4
6 Айнтрахт Франкфурт 2 4
7 Бавария 2 3
8 Герта 2 3
9 Боруссия Д 2 3
10 Штутгарт 2 3
11 Вердер 2 3
12 Вольфсбург 2 2
13 Байер 2 2
14 Унион Берлин 2 1
15 Боруссия М 2 1
16 Кёльн 2 0
17 Майнц 2 0
18 Шальке 2 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Ренн 5 13
2 Лилль 5 11
3 Сент-Этьен 5 10
4 Монпелье 5 10
5 Ланс 5 10
6 Монако 5 10
7 ПСЖ 5 9
8 Анже 5 9
9 Марсель 5 8
10 Ницца 5 7
11 Брест 5 6
12 Лион 5 6
13 Бордо 5 6
14 Нант 5 5
15 Ним 5 5
16 Лорьян 5 4
17 Метц 5 4
18 Страсбур 5 3
19 Реймс 5 1
20 Дижон 5 1

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Зенит 9 20
2 Спартак 9 20
3 Ростов 9 17
4 ЦСКА Москва 9 16
5 ПФК Сочи 9 16
6 Краснодар 9 15
7 Локомотив Москва 9 15
8 Динамо Москва 9 14
9 Рубин 9 14
10 Ахмат 9 13
11 Урал 9 10
12 Арсенал Тула 9 8
13 Тамбов 9 7
14 Химки 9 6
15 Уфа 9 5
16 Ротор 9 2


ДОЛЗАРБ ЎЙИНЛАР АНОНСИ +2 СОАТ

ПСЖ - Анжер
2 октября в 22:00
Урал - ЦСКА
3 октября в 16:30
Арсенал - Шеффилд Юнайтед
3 октября в 17:00
Манчестер Юнайтед - Тоттенхэм
3 октября в 17:00
Астон Вилла - Ливерпуль
3 октября в 17:00
Лидс - Манчестер Сити
3 октября в 17:00
Челси - Кристал Пэлас
3 октября в 17:00
Спартак Москва - Зенит
3 октября в 19:00
Атлетико М - Вильярреал
4 октября в 18:00
Барселона - Севилья
4 октября в 18:00
Леванте - Реал Мадрид
4 октября в 18:00
Лион - Марсель
4 октября в 22:00
ЦСКА - Динамо Москва
17 октября в 16:00
Химки - Спартак Москва
17 октября в 16:00
Эвертон - Ливерпуль
17 октября в 17:00
Манчестер Сити - Арсенал
17 октября в 17:00
Краснодар - Спартак Москва
24 октября в 16:00
Манчестер Юнайтед - Челси
24 октября в 17:00
Барселона - Реал Мадрид
25 октября в 19:00
Лион - Монако
25 октября в 22:00