Ла Лига. "Гранада" "Атлетик Бильбао"ни мағлуб этди, "Сельта" меҳмонда дуранг ўйнади

12.09.2020 21:42    



Испания чемпионатида янги мавсум бошланди.

Эйбар – Сельта 0:0 

«Ипуруа»

Эйбар – Дмитрович, Оливейра, Корреа, Бигас, Диоп, Альварес, Инуи (Кондзер, 61), Леон (Рафа Соареш, 84), Экспосито, Кике Гарсия, Энрик (Ресио, 68).

Сельта – Вильяр, Араухо, Оласа, Айду, Мальо, Тапия, Мор (Санти Мина, 86), Мендес (Баэса, 77), Йокушлу, Нолито, Аспас.

Огоҳлантиришлар: Бигас (13), Нолито (37), Альварес (41), Оласа (73), Жунка (73), Йокушлу (78), Диоп (81).

Четлатиш: Диоп (87).

Гранада – Атлетик 2:0 

«Нуэво Лос Карменес»

Голлар: 1:0 – 49 Эррера, 2:0 – 53 Милья.

Гранада – Руй Силва, Фулькье, Дуарте, Херман Санчес, Нева, Милья (Диас, 89), Эррера (Кенеди, 80), Пуэртас, Монторо (Гоналон, 62), Мачис (Вико, 62), Сольдадо (Азиз, 80).

Атлетик – Унаи Симон, Баленсиага, Йерай Альварес, Капа (Уильямс, 56), Де Маркос, Рауль Гарсия (Вильялибре, 73), Весга (Унаи Лопес, 56), Муниаин (Сансет, 73), Дани Гарсия (Венседор, 80), Морсильо, Мартинес.

Огоҳлантиришлар: Эррера (10), Морсильо (15), Херман Санчес (45), Мартинес (52), Унаи Лопес (72), Йерай Альварес (84), Гоналон (90).



Дўстларга юборинг: 


Долзарб хабарлар

select

ТУРНИР ЖАДВАЛИ


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 0-0 0

B - Гурух

C - Гурух

D - Гурух


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 БАА 3 4-2 5
2 Баҳрайн 3 2-2 4
3 Таиланд 3 3-5 4
4 Ҳиндистон 3 4-4 3

B - Гурух

1 Иордания 3 3-0 7
2 Австралия 3 6-3 6
3 Фаластин 3 0-3 2
4 Сурия 3 2-5 1

C - Гурух

1 Жанубий Корея 3 4-0 9
2 Хитой 3 5-3 6
3 Қирғизистон 3 4-4 3
4 Филиппин 3 1-7 0

D - Гурух

1 Эрон 3 7-0 7
2 Ироқ 3 6-2 7
3 Вьетнам 3 4-5 3
4 Яман 3 0-10 0

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 0

B - Гурух

C - Гурух

D - Гурух


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 0

B - Гурух

C - Гурух

D - Гурух


# Жамоа Ў Т-Н О
1 Лестер 3 9
2 Эвертон 3 9
3 Ливерпуль 3 9
4 Арсенал 3 6
5 Кристал Пэлас 3 6
6 Астон Вилла 2 6
7 Лидс 3 6
8 Тоттенҳэм 3 4
9 Челси 3 4
10 Ньюкасл 3 4
11 Манчестер Сити 2 3
12 Брайтон 3 3
13 Вулверҳэмптон 3 3
14 Ман. Юнайтед 2 3
15 Вест Хэм 3 3
16 Саутгемптон 3 3
17 Вест Бромвич 3 1
18 Бёрнли 2 0
19 Шеффилд Юнайтед 3 0
20 Фулҳэм 3 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Гранада 3 6
2 Бетис 3 6
3 Сельта 3 5
4 Реал Сосьедад 3 5
5 Вильярреал 3 4
6 Валенсия 3 4
7 Хетафе 2 4
8 Реал Мадрид 2 4
9 Осасуна 3 3
10 Кадис 3 3
11 Атлетико 1 3
12 Барселона 1 3
13 Севилья 1 3
14 Леванте 2 3
15 Атлетик Бильбао 2 3
16 Вальядолид 3 2
17 Уэска 3 2
18 Эйбар 3 1
19 Алавес 3 1
20 Эльче 1 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Наполи 2 6
2 Милан 2 6
3 Верона 2 6
4 Ювентус 2 4
5 Сассуоло 2 4
6 Дженоа 2 3
7 Фиорентина 2 3
8 Аталанта 1 3
9 Интер 1 3
10 Лацио 1 3
11 Беневенто 1 3
12 Болонья 2 3
13 Кальяри 2 1
14 Рома 2 1
15 Удинезе 1 0
16 Специя 1 0
17 Торино 2 0
18 Парма 2 0
19 Кротоне 2 0
20 Сампдория 2 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Аугсбург 2 6
2 Хоффенхайм 2 6
3 РБ Лейпциг 2 4
4 Фрайбург 2 4
5 Арминия Билефельд 2 4
6 Айнтрахт Франкфурт 2 4
7 Бавария 2 3
8 Герта 2 3
9 Боруссия Д 2 3
10 Штутгарт 2 3
11 Вердер 2 3
12 Вольфсбург 2 2
13 Байер 2 2
14 Унион Берлин 2 1
15 Боруссия М 2 1
16 Кёльн 2 0
17 Майнц 2 0
18 Шальке 2 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Ренн 5 13
2 Лилль 5 11
3 Сент-Этьен 5 10
4 Монпелье 5 10
5 Ланс 5 10
6 Монако 5 10
7 ПСЖ 5 9
8 Анже 5 9
9 Марсель 5 8
10 Ницца 5 7
11 Брест 5 6
12 Лион 5 6
13 Бордо 5 6
14 Нант 5 5
15 Ним 5 5
16 Лорьян 5 4
17 Метц 5 4
18 Страсбур 5 3
19 Реймс 5 1
20 Дижон 5 1

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Зенит 9 20
2 Спартак 9 20
3 Ростов 9 17
4 ЦСКА Москва 9 16
5 ПФК Сочи 9 16
6 Краснодар 9 15
7 Локомотив Москва 9 15
8 Динамо Москва 9 14
9 Рубин 9 14
10 Ахмат 9 13
11 Урал 9 10
12 Арсенал Тула 9 8
13 Тамбов 9 7
14 Химки 9 6
15 Уфа 9 5
16 Ротор 9 2


ДОЛЗАРБ ЎЙИНЛАР АНОНСИ +2 СОАТ

ПСЖ - Анжер
2 октября в 22:00
Урал - ЦСКА
3 октября в 16:30
Арсенал - Шеффилд Юнайтед
3 октября в 17:00
Манчестер Юнайтед - Тоттенхэм
3 октября в 17:00
Астон Вилла - Ливерпуль
3 октября в 17:00
Лидс - Манчестер Сити
3 октября в 17:00
Челси - Кристал Пэлас
3 октября в 17:00
Спартак Москва - Зенит
3 октября в 19:00
Атлетико М - Вильярреал
4 октября в 18:00
Барселона - Севилья
4 октября в 18:00
Леванте - Реал Мадрид
4 октября в 18:00
Лион - Марсель
4 октября в 22:00
ЦСКА - Динамо Москва
17 октября в 16:00
Химки - Спартак Москва
17 октября в 16:00
Эвертон - Ливерпуль
17 октября в 17:00
Манчестер Сити - Арсенал
17 октября в 17:00
Краснодар - Спартак Москва
24 октября в 16:00
Манчестер Юнайтед - Челси
24 октября в 17:00
Барселона - Реал Мадрид
25 октября в 19:00
Лион - Монако
25 октября в 22:00