ОЧЛ. "Персеполис" - "Пахтакор" 1:0 (матнли трансляция)

30.09.2020 22:00    



Осиё чемпионлар лигаси чорак финали доирасидаги "Персеполис" - "Пахтакор" учрашуви бошланди.

Ушбу саҳифада ўйиннинг матнли трансляциясини кузатиб бориш мумкин. 



Осиё чемпионлар лигаси, 1/4 финал.
"ПЕРСЕПОЛИС" (Эрон) - "ПАХТАКОР" (Ўзбекистон) - 1:0 LIVE
30 сентябрь 2020 йил. Доҳа. "Жассим бин Ҳамад" стадиони. 22:45 (Тошкент вақти).
Бош ҳакам:
Адҳам Муҳаммад Маҳадмеҳ (Иордания)
Қанот ҳакамлари: Аҳмад Моаннес Нади Алроалле, Муҳаммад Мустафо Ҳассан Ал Калаф (иккиси Иордания)
Захира ҳаками: Али Сабаҳ Аддай Ал Қайси (Ироқ)
Назоратчи: Ҳоқон Аназ (Австралия).

Гол: Иса Алкасир 50, - 1:0.

"Персеполис": 81.Ҳамед Лак, 3.Шожае Халилзода, 5.Башар Ресан, 6.Ҳуссайин Канани, 8.Аҳмад Нуруллоҳи, 11.Камаледдин Камябиниа, 14.Эҳсон Паҳлавон, 19.Воҳид Амири, 72.Иса Алкасир, 77.Саид Оғайи, 88.Сиамак Неъмати.
Захира: 44.Божидар Радошевич, 2.Омид Алишаҳ, 4.Сайид Жалол Ҳуссайни, 16.Меҳди Абди, 17.Меҳди Шири, 20.Амир Рустаеи, 23.Али Шожайи, 26.Саид Ҳуссайнипур, 36.Арман Рамезани, 66.Милад Сарлак.

"Пахтакор": 25.Элдорбек Суюнов, 3.Ҳожиакбар Алижонов, 5.Анзур Исмоилов, 9.Жалолиддин Машарипов, 10.Драган Черан, 15.Егор Кримец, 17.Достонбек Ҳамдамов, 20.Одилжон Ҳамробеков, 27.Сардор Собирхўжаев, 34.Фарруҳ Сайфиев, 77.Эрен Дердийок.
Захира: 35.Санжар Қувватов, 4.Акромжон Комилов, 6.Алишер Салимов, 7.Садриддин Абдуллаев, 11. Игорь Сергеев, 18.Ҳожимат Эркинов, 21.Аброр Исмоилов, 23.Шерзод Аъзамов, 28.Диёр Холматов, 29.Владимир Козак.

ЧетлатишЖалолиддин Машарипов 15




МАТНЛИ ТРАНСЛЯЦИЯ

ЯНГИЛАШ




50. ГОЛ! Қанотдан узатилган тўпни Алкасир дарвозага йўллади - 1:0

46. Иккинчи тайм бошланди!


45+2. Биринчи тайм тугади

45+1. "Персеполис" бурчак тўпини амалга оширди, фойда чиққани йўқ

45. Биринчи таймга 2 дақиқа қўшилди

45. Сўнгги дақиқаларда "Персеполис" ҳужумларни кўпайтирди

43. Машарипов майдонни тарк этгач чап қанотга Ҳамдамов ўтди, Дердийок ўнг қанотга ўтди, Черан эса марказий ҳужумчи ўрнида ўйнай бошлади

38. УХХХХХХ! Хавфли вазият! Чап қанотдан узатилган тўпни Иса Алкасир боши билан дарвозага йўллади, иккала марказий ҳимоячимиз ҳозир уни ёлғиз қолдиришди

35. Хавфли вазият! Сиамак Неъматининг жарима майдонига узатган тўпи ҳеч кимга тегмай майдонни тарк этди

32. "Персеполис" футболчилари шошилишмаяпти, ҳозирча катта куч билан ҳужумга ўтишмаяпти рақиблар

27. "Пахтакор"нинг ҳужуми, чап қанотдан узатилган тўп ҳимоячининг қўлига тегиб майдонни тарк этгандек туюлди. VAR'дагилар ҳаммаси тоза дейишди

25. ЗАРБА! Аҳмад Нуруллоҳи узоқдан зарба берди, ноаниқ

20. Учрашувнинг қолган вақтида "Пахтакор" 10 киши бўлиб ўйнайди...

16. Вазиятни VAR кўриб чиқди ва бош ҳакам Машариповга ҚИЗИЛ КАРТОЧКА кўрсатди!  ВИДЕОНИ КЎРИШ 

15. Огоҳлантириш. "Пахтакор". Жалолиддин Машарипов

11. ЗАРБААААА! Машариповнинг чап қанотдан узатган тўпини Ҳамдамов боши билан ноаниқ йўллади

10. УХХХХХХХХХХХХ! Иса Алкасир ҳозир Кримецга нисбатан жуда хавфли ўйнади, яхшики Егор ўйинга қайтди

6. Хавфли вазият! Ажойиб комбинациядан кейин Ҳамдамов тўпни шеригига узатишда хатога йўл қўйди!

4. "Персеполис"да жарима тўпи, ҳимоячиларимиз ўз ўрнида

3. "Пахтакор" тўп назоратини ўзида сақлаб турибди. Ҳозир майдон марказига яқин жойда Черан Ҳалилзода томонидан йиқитилди.

2. Бугунги ўйинда VAR ишламоқда ва барчаси тоза бўлади. Ҳакамларнинг хатоси туфайли қайсидир жамоа мағлуб бўлмайди.  

1. ЎЙИН БОШЛАНДИ! ОЛҒА "ПАХТАКОР"

Учрашувдан олдин Кувайт амири Шайх Ал Сабоҳнинг вафоти муносабати билан 1 дақиқалик сукут сақланди. 


- Жамоалар майдонга тушиб келишди

- Учрашув соат 22:45да бошланади



Дўстларга юборинг: 


Долзарб хабарлар

select

ТУРНИР ЖАДВАЛИ


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 0-0 0

B - Гурух

C - Гурух

D - Гурух


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 БАА 3 4-2 5
2 Баҳрайн 3 2-2 4
3 Таиланд 3 3-5 4
4 Ҳиндистон 3 4-4 3

B - Гурух

1 Иордания 3 3-0 7
2 Австралия 3 6-3 6
3 Фаластин 3 0-3 2
4 Сурия 3 2-5 1

C - Гурух

1 Жанубий Корея 3 4-0 9
2 Хитой 3 5-3 6
3 Қирғизистон 3 4-4 3
4 Филиппин 3 1-7 0

D - Гурух

1 Эрон 3 7-0 7
2 Ироқ 3 6-2 7
3 Вьетнам 3 4-5 3
4 Яман 3 0-10 0

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 0

B - Гурух

C - Гурух

D - Гурух


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 0

B - Гурух

C - Гурух

D - Гурух


# Жамоа Ў Т-Н О
1 Эвертон 5 13
2 Астон Вилла 4 12
3 Ливерпуль 5 10
4 Лестер 5 9
5 Арсенал 5 9
6 Тоттенҳэм 5 8
7 Челси 5 8
8 Кристал Пэлас 5 7
9 Манчестер Сити 4 7
10 Лидс 4 7
11 Ньюкасл 5 7
12 Вест Хэм 5 7
13 Вулверҳэмптон 4 6
14 Ман. Юнайтед 4 6
15 Брайтон 5 4
16 Саутгемптон 4 4
17 Шеффилд Юнайтед 5 1
18 Фулҳэм 5 1
19 Вест Бромвич 3 1
20 Бёрнли 3 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Вильярреал 6 11
2 Хетафе 5 10
3 Кадис 6 10
4 Реал Мадрид 5 10
5 Севилья 4 10
6 Бетис 5 9
7 Реал Сосьедад 5 8
8 Атлетико 4 8
9 Гранада 5 7
10 Валенсия 6 7
11 Осасуна 5 7
12 Барселона 4 7
13 Эльче 4 7
14 Атлетик Бильбао 5 6
15 Сельта 6 5
16 Эйбар 6 5
17 Уэска 6 5
18 Алавес 6 4
19 Вальядолид 6 3
20 Леванте 5 3

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Милан 4 12
2 Сассуоло 4 10
3 Аталанта 4 9
4 Ювентус 4 8
5 Наполи 4 8
6 Рома 4 7
7 Интер 4 7
8 Верона 3 6
9 Беневенто 4 6
10 Сампдория 4 6
11 Фиорентина 4 4
12 Кальяри 4 4
13 Специя 4 4
14 Лацио 4 4
15 Дженоа 2 3
16 Удинезе 4 3
17 Парма 4 3
18 Болонья 4 3
19 Кротоне 4 1
20 Торино 3 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 РБ Лейпциг 4 10
2 Бавария 4 9
3 Боруссия Д 4 9
4 Айнтрахт Франкфурт 4 8
5 Аугсбург 4 7
6 Штутгарт 4 7
7 Вердер 4 7
8 Хоффенхайм 4 6
9 Байер 4 6
10 Фрайбург 4 5
11 Унион Берлин 4 5
12 Боруссия М 4 5
13 Арминия Билефельд 4 4
14 Вольфсбург 4 4
15 Герта 4 3
16 Кёльн 4 1
17 Шальке 4 1
18 Майнц 4 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Лилль 7 17
2 Ренн 7 15
3 ПСЖ 7 15
4 Ланс 7 13
5 Ницца 7 13
6 Марсель 7 12
7 Монпелье 7 11
8 Монако 7 11
9 Сент-Этьен 7 10
10 Анже 7 10
11 Лион 7 10
12 Брест 7 9
13 Бордо 7 9
14 Нант 7 8
15 Ним 7 8
16 Метц 7 8
17 Лорьян 7 7
18 Страсбур 7 3
19 Реймс 7 2
20 Дижон 7 2

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Зенит 11 24
2 Спартак 11 24
3 ЦСКА Москва 11 22
4 Локомотив Москва 11 21
5 Ростов 11 20
6 ПФК Сочи 11 19
7 Краснодар 11 18
8 Динамо Москва 11 17
9 Рубин 11 15
10 Ахмат 11 14
11 Арсенал Тула 11 12
12 Тамбов 11 11
13 Урал 11 10
14 Уфа 11 6
15 Химки 11 6
16 Ротор 11 3


ДОЛЗАРБ ЎЙИНЛАР АНОНСИ +2 СОАТ

Вест Хэм - Манчестер Сити
24 октября в 14:30
ЦСКА - Арсенал Тула
24 октября в 16:00
Краснодар - Спартак Москва
24 октября в 16:00
Манчестер Юнайтед - Челси
24 октября в 17:00
Арсенал - Лестер Сити
24 октября в 17:00
Ливерпуль - Шеффилд Юнайтед
24 октября в 17:00
Атлетико М - Бетис
25 октября в 19:00
Барселона - Реал Мадрид
25 октября в 19:00
ПСЖ - Дижон
25 октября в 22:00
Лион - Монако
25 октября в 22:00
Спартак Москва - Ростов
31 октября в 17:00
Ротор - ЦСКА
31 октября в 17:00
Шеффилд Юнайтед - Манчестер Сити
31 октября в 18:00
Бернли - Челси
31 октября в 18:00
Манчестер Юнайтед - Арсенал
31 октября в 18:00
Ливерпуль - Вест Хэм
31 октября в 20:30
Зенит - Краснодар
7 ноября в 17:00
Эвертон - Манчестер Юнайтед
7 ноября в 18:00
Манчестер Сити - Ливерпуль
7 ноября в 18:00
Ницца - Монако
8 ноября в 22:00