"France Football" футбол тарихидаги энг яхши ҳужумкор ярим ҳимоячини танламоқда

12.10.2020 23:00    



Франциянинг "France Football" журнали футбол тарихидаги энг яхши ҳужумкор ярим ҳимоячини аниқлаш борасида 20 кишилик номзодни маълум қилди.

Унга кўра, рўйхатдан қуйидагилар ўрин олишди:

Роберто Баджо (Италия), Георге Хаджи (Руминия), Бобби Чарльтон (Англия), Андрес Иньеста (Испания), Альфредо Ди Стефано (Аргентина, Испания), Раймон Копа (Франция), Энцо Франческоли (Уругвай), Ладислао Кубала (Венгрия), Руд Гуллит (Нидерландия), Диего Марадона (Аргентина), Сандро Маццола (Италия), Хуан Альберто Скьяффино (Уругвай), Пеле (Бразилия), Сократес (Бразилия), Мишель Платини (Франция), Франческо Тотти (Италия), Ференц Пушкаш (Венгрия), Зико (Бразилия), Жанни Ривера (Италия), Зинедин Зидан (Франция).

Нашр футбол тарихидаги энг яхши футболчилардан иборат 3-4-3 схемасидаги рамзий термани тузиб чиқмоқчи. Бу эса декабрь ойида эълон қилинади.



Дўстларга юборинг: 


Долзарб хабарлар

select

ТУРНИР ЖАДВАЛИ


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 0-0 0

B - Гурух

C - Гурух

D - Гурух


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 БАА 3 4-2 5
2 Баҳрайн 3 2-2 4
3 Таиланд 3 3-5 4
4 Ҳиндистон 3 4-4 3

B - Гурух

1 Иордания 3 3-0 7
2 Австралия 3 6-3 6
3 Фаластин 3 0-3 2
4 Сурия 3 2-5 1

C - Гурух

1 Жанубий Корея 3 4-0 9
2 Хитой 3 5-3 6
3 Қирғизистон 3 4-4 3
4 Филиппин 3 1-7 0

D - Гурух

1 Эрон 3 7-0 7
2 Ироқ 3 6-2 7
3 Вьетнам 3 4-5 3
4 Яман 3 0-10 0

A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 0

B - Гурух

C - Гурух

D - Гурух


A - Гурух

# Жамоа Ў Т-Н О
1 0

B - Гурух

C - Гурух

D - Гурух


# Жамоа Ў Т-Н О
1 Эвертон 5 13
2 Астон Вилла 4 12
3 Ливерпуль 5 10
4 Лестер 5 9
5 Арсенал 5 9
6 Вулверҳэмптон 5 9
7 Тоттенҳэм 5 8
8 Челси 5 8
9 Кристал Пэлас 5 7
10 Манчестер Сити 4 7
11 Лидс 5 7
12 Ньюкасл 5 7
13 Вест Хэм 5 7
14 Ман. Юнайтед 4 6
15 Брайтон 5 4
16 Саутгемптон 4 4
17 Вест Бромвич 4 2
18 Бёрнли 4 1
19 Шеффилд Юнайтед 5 1
20 Фулҳэм 5 1

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Вильярреал 6 11
2 Реал Сосьедад 6 11
3 Хетафе 5 10
4 Кадис 6 10
5 Реал Мадрид 5 10
6 Севилья 4 10
7 Бетис 6 9
8 Атлетико 4 8
9 Гранада 5 7
10 Валенсия 6 7
11 Осасуна 5 7
12 Барселона 4 7
13 Эльче 4 7
14 Атлетик Бильбао 5 6
15 Сельта 6 5
16 Эйбар 6 5
17 Уэска 6 5
18 Алавес 6 4
19 Вальядолид 6 3
20 Леванте 5 3

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Милан 4 12
2 Сассуоло 4 10
3 Аталанта 4 9
4 Ювентус 4 8
5 Наполи 4 8
6 Рома 4 7
7 Верона 4 7
8 Интер 4 7
9 Беневенто 4 6
10 Сампдория 4 6
11 Дженоа 3 4
12 Фиорентина 4 4
13 Кальяри 4 4
14 Специя 4 4
15 Лацио 4 4
16 Удинезе 4 3
17 Парма 4 3
18 Болонья 4 3
19 Кротоне 4 1
20 Торино 3 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 РБ Лейпциг 4 10
2 Бавария 4 9
3 Боруссия Д 4 9
4 Айнтрахт Франкфурт 4 8
5 Аугсбург 4 7
6 Штутгарт 4 7
7 Вердер 4 7
8 Хоффенхайм 4 6
9 Байер 4 6
10 Фрайбург 4 5
11 Унион Берлин 4 5
12 Боруссия М 4 5
13 Арминия Билефельд 4 4
14 Вольфсбург 4 4
15 Герта 4 3
16 Кёльн 4 1
17 Шальке 4 1
18 Майнц 4 0

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Лилль 7 17
2 Ренн 7 15
3 ПСЖ 7 15
4 Ланс 7 13
5 Ницца 7 13
6 Марсель 7 12
7 Монпелье 7 11
8 Монако 7 11
9 Сент-Этьен 7 10
10 Анже 7 10
11 Лион 7 10
12 Брест 7 9
13 Бордо 7 9
14 Нант 7 8
15 Ним 7 8
16 Метц 7 8
17 Лорьян 7 7
18 Страсбур 7 3
19 Реймс 7 2
20 Дижон 7 2

# Жамоа Ў Т-Н О
1 Зенит 11 24
2 Спартак 11 24
3 ЦСКА Москва 11 22
4 Локомотив Москва 11 21
5 Ростов 11 20
6 ПФК Сочи 11 19
7 Краснодар 11 18
8 Динамо Москва 11 17
9 Рубин 11 15
10 Ахмат 11 14
11 Арсенал Тула 11 12
12 Тамбов 11 11
13 Урал 11 10
14 Уфа 11 6
15 Химки 11 6
16 Ротор 11 3


ДОЛЗАРБ ЎЙИНЛАР АНОНСИ +2 СОАТ

Реал Мадрид - Шахтёр
21 октября в 19:55
Аякс - Ливерпуль
21 октября в 22:00
Интер - Боруссия М
21 октября в 22:00
Бавария - Атлетико М
21 октября в 22:00
Манчестер Сити - Порту
21 октября в 22:00
Наполи - АЗ Алкмаар
22 октября в 19:55
Рапид Вена - Арсенал
22 октября в 19:55
Селтик - Милан
22 октября в 22:00
Манчестер Юнайтед - Челси
24 октября в 17:00
Барселона - Реал Мадрид
25 октября в 19:00
Лион - Монако
25 октября в 22:00
Боруссия Д - Зенит
28 октября в 23:00
Манчестер Юнайтед - РБ Лейпциг
28 октября в 23:00
Манчестер Юнайтед - Арсенал
31 октября в 18:00
Реал Мадрид - Интер
3 ноября в 23:00
Зенит - Лацио
4 ноября в 20:55
РБ Лейпциг - ПСЖ
4 ноября в 23:00
Эвертон - Манчестер Юнайтед
7 ноября в 18:00
Манчестер Сити - Ливерпуль
7 ноября в 18:00
Боруссия Д - Бавария
7 ноября в 20:30