РОССИЙСКАЯ
ПРЕМЬЕР-ЛИГА

ўйинлар тақвими



24 тур
перенесен
Спартак
- : -
Уфа
перенесен
Рубин
- : -
Локомотив
перенесен
Ростов
- : -
Арсенал Тула
перенесен
Урал
- : -
Тамбов
перенесен
Зенит
- : -
Крылья Советов
перенесен
Ахмат
- : -
Сочи
перенесен
Оренбург
- : -
Краснодар
перенесен
Динамо
- : -
ЦСКА

25 тур
10.04.2020|17:30
Уфа
- : -
Рубин
11.04.2020|11:30
Оренбург
- : -
Урал
11.04.2020|14:00
Сочи
- : -
Динамо
11.04.2020|16:30
Ростов
- : -
Краснодар
11.04.2020|19:00
Локомотив
- : -
Крылья Советов
12.04.2020|14:00
Тамбов
- : -
Зенит
12.04.2020|16:30
Арсенал Тула
- : -
Ахмат
12.04.2020|19:30
ЦСКА
- : -
Спартак

26 тур
17.04.2020|19:30
Локомотив
- : -
Сочи
18.04.2020|11:30
Уфа
- : -
Урал
18.04.2020|14:00
Рубин
- : -
Оренбург
18.04.2020|16:30
Ахмат
- : -
ЦСКА
18.04.2020|19:00
Динамо
- : -
Арсенал Тула
19.04.2020|14:00
Крылья Советов
- : -
Ростов
19.04.2020|16:30
Краснодар
- : -
Зенит
19.04.2020|19:00
Спартак
- : -
Тамбов

27 тур
25.04.2020|14:00
Арсенал Тула
- : -
Крылья Советов
25.04.2020|14:00
Ростов
- : -
Уфа
25.04.2020|16:30
Тамбов
- : -
Ахмат
25.04.2020|19:00
Рубин
- : -
Краснодар
26.04.2020|11:30
Оренбург
- : -
ЦСКА
26.04.2020|14:00
Урал
- : -
Динамо
26.04.2020|16:30
Спартак
- : -
Локомотив
26.04.2020|19:00
Зенит
- : -
Сочи


РОССИЙСКАЯ
ПРЕМЬЕР-ЛИГА

турнир жадвали


# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Зенит 22 15 5 2 44-10 50
2 Краснодар 22 11 8 3 36-22 41
3 Локомотив Москва 22 12 5 5 32-25 41
4 Ростов 22 11 5 6 39-34 38
5 ЦСКА Москва 22 10 6 6 29-22 36
6 Динамо Москва 22 8 6 8 20-25 30
7 Спартак 22 8 4 10 24-23 28
8 Арсенал Тула 22 8 4 10 25-27 28
9 Уфа 22 6 9 7 16-19 27
10 Тамбов 22 7 4 11 26-27 25
11 Урал 22 6 7 9 26-41 25
12 ПФК Сочи 22 6 6 10 26-28 24
13 Рубин 22 5 8 9 12-22 23
14 Оренбург 22 6 5 11 26-36 23
15 Крылья Советов 22 6 4 12 22-29 22
16 Ахмат 22 4 8 10 16-29 20
17 0-0 0

Долзарб хабарлар

ДОЛЗАРБ ЎЙИНЛАР АНОНСИ +2 СОАТ

Арсенал - Норвич
4 апреля в 17:00
Брайтон - Манчестер Юнайтед
4 апреля в 17:00
Наполи - Рома
4 апреля в 19:00
Боруссия Д - Бавария
4 апреля в 19:30
Ювентус - Торино
4 апреля в 21:45
Вест Хэм - Челси
5 апреля в 16:00
Севилья - Барселона
5 апреля в 18:00
Реал Сосьедад - Реал Мадрид
5 апреля в 18:00
Атлетико М - Вальядолид
5 апреля в 18:00
Манчестер Сити - Ливерпуль
5 апреля в 18:30
Лацио - Милан
5 апреля в 21:45
Тоттенхэм - Эвертон
11 апреля в 17:00
Милан - Ювентус
11 апреля в 21:45
Наполи - Милан
19 апреля в 21:45
Лион - Марсель
19 апреля в 22:00
Тоттенхэм - Арсенал
25 апреля в 17:00
Барселона - Атлетико М
26 апреля в 18:00
Ювентус - Лацио
26 апреля в 19:00
Лион - Монако
26 апреля в 21:00
Рома - Интер
26 апреля в 21:45