ЕВРОПА ЛИГАСИ 2019-2020

ўйинлар тақвими


2-й квалификационный раунд. Ответные матчи
01.08.2019|17:00
Ордабасы
2 : 3
Млада-Болеслав
01.08.2019|17:00
Астана
4 : 1
Санта-Колома
01.08.2019|17:30
Кайрат
1 : 1
Хапоэль Беер-Шева
01.08.2019|18:00
Вииторул
2 : 1
Гент
01.08.2019|19:00
КуПС
0 : 0
Легия
01.08.2019|19:00
Заря
1 : 0
Будучность
01.08.2019|19:15
КСУ Крайова
п 0 : 0
Гонвед
01.08.2019|19:30
Рига
2 : 1
Пяст
01.08.2019|19:30
Дебрецен
1 : 4
Торино
01.08.2019|19:30
Хэкен
0 : 3
АЗ Алкмар
01.08.2019|19:30
Левски
0 : 4
АЕК Ларнака
01.08.2019|20:00
АЕЛ
0 : 1
Арис
01.08.2019|20:00
Маккаби Хайфа
2 : 1
Страсбур
01.08.2019|20:00
Яблонец
0 : 0
Пюник
01.08.2019|20:00
Атромитос
3 : 2
ДАК
01.08.2019|20:00
Зриньски
2 : 1
Утрехт
01.08.2019|20:00
КИ Клаксвик
0 : 1
Люцерн
01.08.2019|20:00
Динамо Тбилиси
3 : 0
Габала
01.08.2019|20:00
Вадуц
2 : 0
Фехервар
01.08.2019|20:00
Мальме
3 : 2
Домжале
01.08.2019|20:00
Лиепая
0 : 1
Норчепинг
01.08.2019|20:00
Шериф
1 : 1
Партизани
01.08.2019|20:00
Аполлон
3 : 1
Шэмрок Роверс
01.08.2019|20:00
Нефтчи
3 : 0
Арсенал Тула
01.08.2019|20:30
Прогрес Нидеркорн
0 : 0
Рейнджерс
01.08.2019|20:30
Брондбю
4 : 1
Лехия
01.08.2019|20:30
Лудогорец
4 : 0
Валюр
01.08.2019|20:45
Эсбьерг
0 : 0
Шахтер Солигорск
01.08.2019|21:00
Олимпия
0 : 1
Ени Малатьяспор
01.08.2019|21:00
Гзира Юнайтед
2 : 2
Вентспилс
01.08.2019|21:30
Айнтрахт Ф
2 : 1
Флора
01.08.2019|21:30
Штурм
2 : 1
Хаугесунн
01.08.2019|21:30
Стяуа
2 : 3
Алашкерт
01.08.2019|21:45
Осиек
1 : 0
ЦСКА София
01.08.2019|21:45
Спартак Трнава
3 : 1
Локомотив Пловдив
01.08.2019|21:45
Абердин
5 : 0
Чихура
01.08.2019|21:45
Линфилд
1 : 0
ХБ Торсхавн
01.08.2019|22:00
Витория Гимараэш
4 : 0
Женесс Эш
01.08.2019|22:00
Крузейдерс
1 : 4
Вулверхэмптон
01.08.2019|22:00
Партизан
3 : 0
Гап Конназ Куэй
01.08.2019|22:15
Стьярнан
1 : 3
Эспаньол

3-й квалификационный раунд. Первые матчи
06.08.2019|18:00
Арарат-Армения
1 : 2
Сабуртало
06.08.2019|19:00
Рига
1 : 1
ХИК
06.08.2019|21:15
Сутьеска Никшич
1 : 2
Линфилд
07.08.2019|21:15
Слован Братислава
1 : 0
Дандолк
08.08.2019|17:00
Астана
5 : 1
Валлетта
08.08.2019|18:30
АЕК Ларнака
1 : 1
Гент
08.08.2019|19:00
Пюник
0 : 4
Вулверхэмптон
08.08.2019|19:00
Спарта Прага
2 : 2
Трабзонспор
08.08.2019|19:15
КСУ Крайова
0 : 2
АЕК
08.08.2019|19:30
Брондбю
2 : 4
Брага
08.08.2019|19:45
Вентспилс
0 : 3
Витория Гимараэш
08.08.2019|20:00
Мариуполь
0 : 0
АЗ Алкмар
08.08.2019|20:00
Мольде
3 : 0
Арис
08.08.2019|20:00
Хаугесунн
0 : 1
ПСВ
08.08.2019|20:00
Нефтчи
2 : 2
Бней-Иегуда
08.08.2019|20:00
Мальме
3 : 0
Зриньски
08.08.2019|20:00
Тун
2 : 3
Спартак
08.08.2019|20:00
Шериф
1 : 2
АИК
08.08.2019|20:30
Локомотив Пловдив
0 : 1
Страсбур
08.08.2019|20:30
Антверпен
1 : 0
Виктория Пльзень
08.08.2019|20:30
Лудогорец
5 : 0
Нью Сэйнтс
08.08.2019|20:30
ЦСКА София
1 : 1
Заря
08.08.2019|20:30
Маккаби Тель-Авив
1 : 2
Судува
08.08.2019|20:30
Фейеноорд
4 : 0
Динамо Тбилиси
08.08.2019|20:45
Сараево
1 : 2
БАТЭ
08.08.2019|21:00
Риека
2 : 0
Абердин
08.08.2019|21:00
Мидтьюлланд
2 : 4
Рейнджерс
08.08.2019|21:00
Норчепинг
1 : 1
Хапоэль Беер-Шева
08.08.2019|21:00
Дюделанж
3 : 1
Нымме Калью
08.08.2019|21:30
Стяуа
0 : 0
Млада-Болеслав
08.08.2019|21:30
Вадуц
0 : 5
Айнтрахт Ф
08.08.2019|21:30
Аустрия
1 : 2
Аполлон
08.08.2019|22:00
Люцерн
0 : 3
Эспаньол
08.08.2019|22:00
Партизан
3 : 1
Ени Малатьяспор
08.08.2019|22:00
Легия
0 : 0
Атромитос
08.08.2019|22:00
Торино
5 : 0
Шахтер Солигорск

3-й квалификационный раунд. Ответные матчи
13.08.2019|19:00
Нымме Калью
0 : 1
Дюделанж
13.08.2019|21:45
Линфилд
3 : 2
Сутьеска Никшич
13.08.2019|22:00
Дандолк
1 : 3
Слован Братислава
14.08.2019|19:00
Атромитос
0 : 2
Легия
14.08.2019|19:00
Витория Гимараэш
6 : 0
Вентспилс
14.08.2019|19:00
Сабуртало
0 : 2
Арарат-Армения
15.08.2019|19:00
ХИК
2 : 2
Рига
15.08.2019|19:30
Динамо Тбилиси
1 : 1
Фейеноорд
15.08.2019|19:45
Спартак
2 : 1
Тун
15.08.2019|20:00
Бней-Иегуда
2 : 1
Нефтчи
15.08.2019|20:00
Заря
1 : 0
ЦСКА София
15.08.2019|20:00
Зриньски
1 : 0
Мальме
15.08.2019|20:00
Ени Малатьяспор
1 : 0
Партизан
15.08.2019|20:00
Млада-Болеслав
0 : 1
Стяуа
15.08.2019|20:00
Аполлон
3 : 1
Аустрия
15.08.2019|20:00
Судува
2 : 1
Маккаби Тель-Авив
15.08.2019|20:00
Шахтер Солигорск
1 : 1
Торино
15.08.2019|20:00
АИК
1 : 1
Шериф
15.08.2019|20:00
БАТЭ
0 : 0
Сараево
15.08.2019|20:30
Трабзонспор
2 : 1
Спарта Прага
15.08.2019|20:30
Хапоэль Беер-Шева
3 : 1
Норчепинг
15.08.2019|20:30
Нью Сэйнтс
0 : 4
Лудогорец
15.08.2019|21:00
Виктория Пльзень
2 : 1
Антверпен
15.08.2019|21:00
АЕК
1 : 1
КСУ Крайова
15.08.2019|21:00
Валлетта
0 : 4
Астана
15.08.2019|21:30
Гент
3 : 0
АЕК Ларнака
15.08.2019|21:30
АЗ Алкмар
4 : 0
Мариуполь
15.08.2019|21:30
Страсбур
1 : 0
Локомотив Пловдив
15.08.2019|21:30
Арис
3 : 1
Мольде
15.08.2019|21:30
ПСВ
0 : 0
Хаугесунн
15.08.2019|21:30
Айнтрахт Ф
1 : 0
Вадуц
15.08.2019|21:45
Абердин
0 : 2
Риека
15.08.2019|21:45
Рейнджерс
3 : 1
Мидтьюлланд
15.08.2019|21:45
Вулверхэмптон
4 : 0
Пюник
15.08.2019|21:45
Брага
3 : 1
Брондбю
15.08.2019|22:00
Эспаньол
3 : 0
Люцерн

Раунд плей-офф. Первые матчи
22.08.2019|17:00
Астана
3 : 0
БАТЭ
22.08.2019|18:00
Арарат-Армения
2 : 1
Дюделанж
22.08.2019|20:00
Судува
0 : 0
Ференцварош
22.08.2019|20:00
Мальме
3 : 0
Бней-Иегуда
22.08.2019|20:30
Лудогорец
0 : 0
Марибор
22.08.2019|20:30
Фейеноорд
3 : 0
Хапоэль Беер-Шева
22.08.2019|20:45
Копенгаген
3 : 1
Рига
22.08.2019|21:00
АЕК
1 : 3
Трабзонспор
22.08.2019|21:00
Легия
0 : 0
Рейнджерс
22.08.2019|21:30
Страсбур
1 : 0
Айнтрахт Ф
22.08.2019|21:30
Гент
2 : 1
Риека
22.08.2019|21:30
ПСВ
3 : 0
Аполлон
22.08.2019|21:30
АЗ Алкмар
1 : 1
Антверпен
22.08.2019|21:30
Стяуа
0 : 0
Витория Гимараэш
22.08.2019|21:45
Брага
1 : 0
Спартак
22.08.2019|21:45
Линфилд
3 : 2
Карабах
22.08.2019|21:45
Селтик
2 : 0
АИК
22.08.2019|22:00
Торино
2 : 3
Вулверхэмптон
22.08.2019|22:00
Партизан
2 : 1
Мольде
22.08.2019|22:00
Эспаньол
3 : 1
Заря
22.08.2019|22:00
Слован Братислава
1 : 0
ПАОК

ЕВРОПА ЛИГАСИ 2019-2020

турнир жадвали


A - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 0

B - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

C - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

D - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

E - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

F - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

G - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

H - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

I - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

J - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

K - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

L - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

Долзарб хабарлар

ДОЛЗАРБ ЎЙИНЛАР АНОНСИ +2 СОАТ

Ювентус - Лион
7 августа в 22:00
Манчестер Сити - Реал Мадрид
7 августа в 22:00
Барселона - Наполи
8 августа в 22:00
Бавария - Челси
8 августа в 22:00
Аталанта - ПСЖ
12 августа в 22:00
РБ Лейпциг - Атлетико М
13 августа в 22:00