ЕВРОПА ЛИГАСИ 2019-2020

ўйинлар тақвими


Раунд плей-офф
01.10.2020|18:30
ЧФР
3 : 1
КуПС
01.10.2020|20:00
Русенборг
0 : 2
ПСВ
01.10.2020|20:00
Арарат-Армения
1 : 2
Црвена Звезда
01.10.2020|20:00
Динамо Загреб
3 : 1
Флора
01.10.2020|20:00
Слован Либерец
1 : 0
АПОЭЛ
01.10.2020|20:00
Мальме
1 : 3
Гранада
01.10.2020|20:00
Шарлеруа
1 : 2
Лех
01.10.2020|20:30
Хапоэль Беер-Шева
1 : 0
Виктория Пльзень
01.10.2020|21:00
Легия
0 : 3
Карабах
01.10.2020|21:00
Динамо Брест
0 : 2
Лудогорец
01.10.2020|21:00
Сараево
0 : 1
Селтик
01.10.2020|21:00
Стандард
3 : 1
Фехервар
01.10.2020|21:00
Копенгаген
0 : 1
Риека
01.10.2020|21:30
Базель
1 : 3
ЦСКА София
01.10.2020|21:30
Дандолк
3 : 1
КИ Клаксвик
01.10.2020|21:30
Янг Бойз
3 : 0
Тирана
01.10.2020|21:45
Рейнджерс
2 : 1
Галатасарай
01.10.2020|21:45
АЕК
2 : 1
Вольфсбург
01.10.2020|22:00
Риу Аве
2 : 2 п
Милан
01.10.2020|22:00
Спортинг
1 : 4
ЛАСК
01.10.2020|22:00
Тоттенхэм
7 : 2
Маккаби Хайфа

1 тур
22.10.2020|19:55
Янг Бойз
- : -
Рома
22.10.2020|19:55
ЦСКА София
- : -
ЧФР
22.10.2020|19:55
Дандолк
- : -
Мольде
22.10.2020|19:55
Рапид Вена
- : -
Арсенал
22.10.2020|19:55
Байер
- : -
Ницца
22.10.2020|19:55
Хапоэль Беер-Шева
- : -
Славия
22.10.2020|19:55
Стандард
- : -
Рейнджерс
22.10.2020|19:55
Лех
- : -
Бенфика
22.10.2020|19:55
ПСВ
- : -
Гранада
22.10.2020|19:55
ПАОК
- : -
Омония
22.10.2020|19:55
Наполи
- : -
АЗ Алкмар
22.10.2020|19:55
Риека
- : -
Реал Сосьедад
22.10.2020|22:00
Брага
- : -
АЕК
22.10.2020|22:00
Лестер
- : -
Заря
22.10.2020|22:00
Спарта Прага
- : -
Лилль
22.10.2020|22:00
Селтик
- : -
Милан
22.10.2020|22:00
Маккаби Тель-Авив
- : -
Карабах
22.10.2020|22:00
Вильярреал
- : -
Сивасспор
22.10.2020|22:00
Тоттенхэм
- : -
ЛАСК
22.10.2020|22:00
Лудогорец
- : -
Антверпен
22.10.2020|22:00
Динамо Загреб
- : -
Фейеноорд
22.10.2020|22:00
Вольфсберг
- : -
ЦСКА
22.10.2020|22:00
Хоффенхайм
- : -
Црвена Звезда
22.10.2020|22:00
Слован Либерец
- : -
Гент

2 тур
29.10.2020|20:55
Сивасспор
- : -
Маккаби Тель-Авив
29.10.2020|20:55
Карабах
- : -
Вильярреал
29.10.2020|20:55
АЕК
- : -
Лестер
29.10.2020|20:55
Заря
- : -
Брага
29.10.2020|20:55
Милан
- : -
Спарта Прага
29.10.2020|20:55
Лилль
- : -
Селтик
29.10.2020|20:55
ЛАСК
- : -
Лудогорец
29.10.2020|20:55
Антверпен
- : -
Тоттенхэм
29.10.2020|20:55
ЦСКА
- : -
Динамо Загреб
29.10.2020|20:55
Фейеноорд
- : -
Вольфсберг
29.10.2020|20:55
Црвена Звезда
- : -
Слован Либерец
29.10.2020|20:55
Гент
- : -
Хоффенхайм
29.10.2020|23:00
Рейнджерс
- : -
Лех
29.10.2020|23:00
Рома
- : -
ЦСКА София
29.10.2020|23:00
ЧФР
- : -
Янг Бойз
29.10.2020|23:00
Арсенал
- : -
Дандолк
29.10.2020|23:00
Мольде
- : -
Рапид Вена
29.10.2020|23:00
Славия
- : -
Байер
29.10.2020|23:00
Ницца
- : -
Хапоэль Беер-Шева
29.10.2020|23:00
Бенфика
- : -
Стандард
29.10.2020|23:00
Гранада
- : -
ПАОК
29.10.2020|23:00
Омония
- : -
ПСВ
29.10.2020|23:00
АЗ Алкмар
- : -
Риека
29.10.2020|23:00
Реал Сосьедад
- : -
Наполи


ЕВРОПА ЛИГАСИ 2019-2020

турнир жадвали


A - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 0

B - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

C - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

D - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

E - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

F - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

G - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

H - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

I - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

J - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

K - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

L - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко

Долзарб хабарлар

ДОЛЗАРБ ЎЙИНЛАР АНОНСИ +2 СОАТ

Вест Хэм - Манчестер Сити
24 октября в 14:30
ЦСКА - Арсенал Тула
24 октября в 16:00
Краснодар - Спартак Москва
24 октября в 16:00
Манчестер Юнайтед - Челси
24 октября в 17:00
Арсенал - Лестер Сити
24 октября в 17:00
Ливерпуль - Шеффилд Юнайтед
24 октября в 17:00
Атлетико М - Бетис
25 октября в 19:00
Барселона - Реал Мадрид
25 октября в 19:00
ПСЖ - Дижон
25 октября в 22:00
Лион - Монако
25 октября в 22:00
Спартак Москва - Ростов
31 октября в 17:00
Ротор - ЦСКА
31 октября в 17:00
Шеффилд Юнайтед - Манчестер Сити
31 октября в 18:00
Бернли - Челси
31 октября в 18:00
Манчестер Юнайтед - Арсенал
31 октября в 18:00
Ливерпуль - Вест Хэм
31 октября в 20:30
Зенит - Краснодар
7 ноября в 17:00
Эвертон - Манчестер Юнайтед
7 ноября в 18:00
Манчестер Сити - Ливерпуль
7 ноября в 18:00
Ницца - Монако
8 ноября в 22:00