ЕВРОПА ЛИГАСИ 2019-2020

ўйинлар тақвими


1/16 финала. Первые матчи
20.02.2020|20:55
Айнтрахт Ф
- : -
Ред Булл
20.02.2020|20:55
Лудогорец
- : -
Интер
20.02.2020|20:55
Брюгге
- : -
Манчестер Юнайтед
20.02.2020|20:55
ЧФР
- : -
Севилья
20.02.2020|20:55
Спортинг
- : -
Истанбул
20.02.2020|20:55
Шахтер
- : -
Бенфика
20.02.2020|20:55
Копенгаген
- : -
Селтик
20.02.2020|20:55
Хетафе
- : -
Аякс
20.02.2020|23:00
Вольфсбург
- : -
Мальме
20.02.2020|23:00
Байер
- : -
Порту
20.02.2020|23:00
Олимпиакос
- : -
Арсенал
20.02.2020|23:00
Рома
- : -
Гент
20.02.2020|23:00
АЗ Алкмар
- : -
ЛАСК
20.02.2020|23:00
АПОЭЛ
- : -
Базель
20.02.2020|23:00
Вулверхэмптон
- : -
Эспаньол
20.02.2020|23:00
Рейнджерс
- : -
Брага

1/16 финала. Ответные матчи
26.02.2020|20:00
Брага
- : -
Рейнджерс
27.02.2020|20:55
Гент
- : -
Рома
27.02.2020|20:55
Мальме
- : -
Вольфсбург
27.02.2020|20:55
Базель
- : -
АПОЭЛ
27.02.2020|20:55
Порту
- : -
Байер
27.02.2020|20:55
Истанбул
- : -
Спортинг
27.02.2020|20:55
Эспаньол
- : -
Вулверхэмптон
27.02.2020|20:55
ЛАСК
- : -
АЗ Алкмар
27.02.2020|23:00
Арсенал
- : -
Олимпиакос
27.02.2020|23:00
Севилья
- : -
ЧФР
27.02.2020|23:00
Селтик
- : -
Копенгаген
27.02.2020|23:00
Бенфика
- : -
Шахтер
27.02.2020|23:00
Ред Булл
- : -
Айнтрахт Ф
27.02.2020|23:00
Интер
- : -
Лудогорец
27.02.2020|23:00
Манчестер Юнайтед
- : -
Брюгге
27.02.2020|23:00
Аякс
- : -
Хетафе



ЕВРОПА ЛИГАСИ 2019-2020

турнир жадвали


A - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 Севилья 6 5 0 1 14-3 15
2 АПОЭЛ 6 3 1 2 10-8 10
3 Қорабоғ 6 1 2 3 8-11 5
4 Дюделанж 6 1 1 4 8-18 4

B - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 Мальмё 6 3 2 1 8-6 11
2 Копенгаген 6 2 3 1 5-4 9
3 Динамо Киев 6 1 4 1 7-7 7
4 Лугано 6 0 3 3 2-5 3

C - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 Базель 6 4 1 1 12-4 13
2 Хетафе 6 4 0 2 8-4 12
3 Краснодар 6 3 0 3 7-11 9
4 Трабзонспор 6 0 1 5 3-11 1

D - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 ЛАСК 6 4 1 1 11-4 13
2 Спортинг 6 4 0 2 11-7 12
3 ПСВ 6 2 2 2 9-12 8
4 Русенборг 6 0 1 5 3-11 1

E - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 Селтик 6 4 1 1 10-6 13
2 ЧФР 6 4 0 2 6-4 12
3 Лацио 6 2 0 4 6-9 6
4 Ренн 6 1 1 4 5-8 4

F - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 Арсенал 6 3 2 1 14-7 11
2 Айнтрахт Франкфурт 6 3 0 3 8-10 9
3 Стандард 6 2 2 2 8-10 8
4 Гимарайнш 6 1 2 3 7-10 5

G - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 Порту 6 3 1 2 8-9 10
2 Рейнжерс 6 2 3 1 8-6 9
3 Янг Бойз 6 2 2 2 8-7 8
4 Фейеноорд 6 1 2 3 7-9 5

H - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 Эспаньол 6 3 2 1 12-4 11
2 Лудогорец 6 2 2 2 10-10 8
3 Ференцварош 6 1 4 1 5-7 7
4 ЦСКА 6 1 2 3 3-9 5

I - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 Гент 6 3 3 0 11-7 12
2 Вольфсбург 6 3 2 1 9-7 11
3 Сент-Этьен 6 0 4 2 6-8 4
4 Александрия 6 0 3 3 6-10 3

J - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 Истанбул ББ 6 3 1 2 7-9 10
2 Рома 6 2 3 1 12-6 9
3 Боруссия М. 6 2 2 2 6-9 8
4 Вольфсберг 6 1 2 3 7-8 5

K - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 Брага 6 4 2 0 15-9 14
2 Вулверҳэмптон 6 4 1 1 11-5 13
3 Слован 6 1 1 4 10-13 4
4 Бешиктош 6 1 0 5 6-15 3

L - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 Ман. Юнайтед 6 4 1 1 10-2 13
2 АЗ Алкмаар 6 2 3 1 15-8 9
3 Партизан 6 2 2 2 10-10 8
4 Астана 6 1 0 5 4-19 3

Европа лигаси хафта жамоаси


Долзарб хабарлар

ДОЛЗАРБ ЎЙИНЛАР АНОНСИ +2 СОАТ

Лестер Сити - Челси
1 февраля в 15:30
Майнц 05 - Бавария
1 февраля в 17:30
Реал Мадрид - Атлетико М
1 февраля в 18:00
Ливерпуль - Саутгемптон
1 февраля в 18:00
ПСЖ - Монпелье
1 февраля в 19:30
Манчестер Юнайтед - Вулверхэмптон
1 февраля в 20:30
Ювентус - Фиорентина
2 февраля в 14:30
Ницца - Лион
2 февраля в 17:00
Аякс - ПСВ
2 февраля в 18:45
Тоттенхэм - Манчестер Сити
2 февраля в 19:30
Бавария - РБ Лейпциг
7 февраля в 17:30
Челси - Манчестер Юнайтед
8 февраля в 18:00
Порту - Бенфика
9 февраля в 19:00
Интер - Милан
9 февраля в 22:45
ПСЖ - Лион
9 февраля в 23:00
Лацио - Интер
16 февраля в 20:00
Шальке 04 - РБ Лейпциг
21 февраля в 17:30
Арсенал - Эвертон
22 февраля в 18:00
Челси - Тоттенхэм
22 февраля в 18:00
Атлетико М - Вильярреал
23 февраля в 19:00