ЕВРОПА ЧЕМПИОНЛАР ЛИГАСИ 2019-2020

ўйинлар тақвими


1/8 финала. Ответные матчи
10.03.2020|23:00
РБ Лейпциг
3 : 0
Тоттенхэм
10.03.2020|23:00
Валенсия
3 : 4
Аталанта
11.03.2020|23:00
Ливерпуль
2 : 3
Атлетико
11.03.2020|23:00
ПСЖ
2 : 0
Боруссия Д
перенесен
Ювентус
- : -
Лион
перенесен
Манчестер Сити
- : -
Реал Мадрид
перенесен
Барселона
- : -
Наполи
перенесен
Бавария
- : -
Челси




ЕВРОПА ЧЕМПИОНЛАР ЛИГАСИ 2019-2020

турнир жадвали


A - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 ПСЖ 6 5 1 0 17-2 16
2 Реал Мадрид 6 3 2 1 14-8 11
3 Брюгге 6 0 3 3 4-12 3
4 Галатасарой 6 0 2 4 1-14 2

B - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 Бавария 6 6 0 0 24-5 18
2 Тоттенҳэм 6 3 1 2 18-14 10
3 Олимпиакос 6 1 1 4 8-14 4
4 Црвена Звезда 6 1 0 5 3-20 3

C - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 Манчестер Сити 6 4 2 0 16-4 14
2 Аталанта 6 2 1 3 8-12 7
3 Шахтёр 6 1 3 2 8-13 6
4 Динамо Загреб 6 1 2 3 10-13 5

D - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 Ювентус 6 5 1 0 11-4 16
2 Атлетико 6 3 1 2 8-5 10
3 Байер 6 2 0 4 5-8 6
4 Локомотив 6 1 0 5 4-11 3

E - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 Ливерпуль 6 4 1 1 13-8 13
2 Наполи 6 3 3 0 11-4 12
3 Зальцбург 6 2 1 3 16-13 7
4 Генк 6 0 1 5 5-20 1

F - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 Барселона 6 4 2 0 9-4 14
2 Боруссия Д 6 3 1 2 8-8 10
3 Интер 6 2 1 3 10-9 7
4 Славия 6 0 2 4 4-10 2

G - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 Лейпциг 6 3 2 1 10-8 11
2 Лион 6 2 2 2 9-8 8
3 Зенит 6 2 1 3 7-9 7
4 Бенфика 6 2 1 3 10-11 7

H - Гурух

# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Топлар нисбати Очко
1 Челси 6 3 2 1 11-9 11
2 Валенсия 6 3 2 1 9-7 11
3 Аякс 6 3 1 2 12-6 10
4 Лилл 6 0 1 5 4-14 1

Долзарб хабарлар

ДОЛЗАРБ ЎЙИНЛАР АНОНСИ +2 СОАТ

Байер 04 - Бавария
6 июня в 16:30
Унион Берлин - Шальке 04
6 июня в 16:30
Боруссия Д - Герта
6 июня в 16:30
РБ Лейпциг - Падерборн
6 июня в 16:30
Бавария - Боруссия М
13 июня в 16:30
Мальорка - Барселона
13 июня в 23:00
Атлетик Бильбао - Атлетико М
14 июня в 14:00
Реал Мадрид - Эйбар
14 июня в 20:30
Вердер - Бавария
16 июня в 16:30
Барселона - Леганес
16 июня в 23:00
Осасуна - Атлетико М
17 июня в 23:00
Реал Мадрид - Валенсия
18 июня в 23:00
РБ Лейпциг - Боруссия Д
20 июня в 16:30
Бавария - Фрайбург
20 июня в 16:30
Севилья - Барселона
21 июня в 21:00
Реал Сосьедад - Реал Мадрид
21 июня в 21:00
Атлетико М - Вальядолид
21 июня в 21:00
Милан - Рома
28 июня в 18:15
Лацио - Милан
4 июля в 22:45
Наполи - Рома
5 июля в 22:45