Германия - BUNDESLIGA

ўйинлар тақвими



28 тур
перенесен
Вердер
- : -
Боруссия М
перенесен
Унион Берлин
- : -
Майнц
перенесен
Аугсбург
- : -
Падерборн
перенесен
Хоффенхайм
- : -
Кельн
перенесен
Байер
- : -
Вольфсбург
перенесен
РБ Лейпциг
- : -
Герта
перенесен
Боруссия Д
- : -
Бавария
перенесен
Айнтрахт Ф
- : -
Фрайбург
перенесен
Фортуна
- : -
Шальке

29 тур
перенесен
Падерборн
- : -
Боруссия Д
перенесен
Кельн
- : -
РБ Лейпциг
перенесен
Шальке
- : -
Вердер
перенесен
Фрайбург
- : -
Байер
перенесен
Майнц
- : -
Хоффенхайм
перенесен
Герта
- : -
Аугсбург
перенесен
Вольфсбург
- : -
Айнтрахт Ф
перенесен
Боруссия М
- : -
Унион Берлин
перенесен
Бавария
- : -
Фортуна

30 тур
18.04.2020
Айнтрахт Ф
- : -
Майнц
18.04.2020
Аугсбург
- : -
Кельн
18.04.2020
Байер
- : -
Бавария
18.04.2020
РБ Лейпциг
- : -
Падерборн
18.04.2020
Унион Берлин
- : -
Шальке
18.04.2020
Боруссия Д
- : -
Герта
18.04.2020
Вердер
- : -
Вольфсбург
18.04.2020
Фортуна
- : -
Хоффенхайм
18.04.2020
Фрайбург
- : -
Боруссия М

31 тур
25.04.2020
Падерборн
- : -
Вердер
25.04.2020
Кельн
- : -
Унион Берлин
25.04.2020
Хоффенхайм
- : -
РБ Лейпциг
25.04.2020
Вольфсбург
- : -
Фрайбург
25.04.2020
Шальке
- : -
Байер
25.04.2020
Майнц
- : -
Аугсбург
25.04.2020
Герта
- : -
Айнтрахт Ф
25.04.2020
Фортуна
- : -
Боруссия Д
25.04.2020
Бавария
- : -
Боруссия М


Германия - BUNDESLIGA

турнир жадвали


# Жамоа Ўйинлар сони Ғалаба Дуранг Мағлубият Т-Н Очко
1 Бавария 25 17 4 4 0-0 55
2 Боруссия Д 25 15 6 4 0-0 51
3 РБ Лейпциг 25 14 8 3 0-0 50
4 Боруссия М 25 15 4 6 0-0 49
5 Байер 25 14 5 6 0-0 47
6 Шальке 25 9 10 6 0-0 37
7 Вольфсбург 25 9 9 7 0-0 36
8 Фрайбург 25 10 6 9 0-0 36
9 Хоффенхайм 25 10 5 10 0-0 35
10 Кёльн 25 10 2 13 0-0 32
11 Унион Берлин 25 9 3 13 0-0 30
12 Айнтрахт Франкфурт 24 8 4 12 0-0 28
13 Герта 25 7 7 11 0-0 28
14 Аугсбург 25 7 6 12 0-0 27
15 Майнц 25 8 2 15 0-0 26
16 Фортуна Дюссельдорф 25 5 7 13 0-0 22
17 Вердер 24 4 6 14 0-0 18
18 Падерборн 07 25 4 4 17 0-0 16
19 0-0 0

Долзарб хабарлар

ДОЛЗАРБ ЎЙИНЛАР АНОНСИ +2 СОАТ

Арсенал - Норвич
4 апреля в 17:00
Брайтон - Манчестер Юнайтед
4 апреля в 17:00
Наполи - Рома
4 апреля в 19:00
Боруссия Д - Бавария
4 апреля в 19:30
Ювентус - Торино
4 апреля в 21:45
Вест Хэм - Челси
5 апреля в 16:00
Севилья - Барселона
5 апреля в 18:00
Реал Сосьедад - Реал Мадрид
5 апреля в 18:00
Атлетико М - Вальядолид
5 апреля в 18:00
Манчестер Сити - Ливерпуль
5 апреля в 18:30
Лацио - Милан
5 апреля в 21:45
Тоттенхэм - Эвертон
11 апреля в 17:00
Милан - Ювентус
11 апреля в 21:45
Наполи - Милан
19 апреля в 21:45
Лион - Марсель
19 апреля в 22:00
Тоттенхэм - Арсенал
25 апреля в 17:00
Барселона - Атлетико М
26 апреля в 18:00
Ювентус - Лацио
26 апреля в 19:00
Лион - Монако
26 апреля в 21:00
Рома - Интер
26 апреля в 21:45